Zamknij
REKLAMA

Jeszcze bardziej atrakcyjny Aerobaltic

08.36, 10.12.2017 G.B
Skomentuj
REKLAMA

To będą trzy dni efektownych pokazów lotniczych, wystawa statyczna na lotnisku w Kosakowie i dwa razy więcej samolotów, także maszyn bojowych. Zapowiedziano przyszłoroczną edycję pokazów Aerobaltic, które będą miały miejsce w połowie sierpnia przyszłego roku w Gdyni.

 

O sukcesie lotniczych pokazów, które odbyły się w sierpniu 2017 r., świadczą przede wszystkim frekwencja oraz entuzjastyczne oceny uczestników. W opinii widzów szczególnie zachwycające były pokazy nocne z wykorzystaniem świateł i efektów pirotechnicznych.

To właśnie unikalność miejsca oraz gorące przyjęcie ze strony publiczności spowodowały, że przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się w nowej, rozszerzonej formule. Najważniejsze będzie wydłużenie czasu trwania imprezy do trzech dni.

– Dzięki temu będziemy mogli zaprezentować widzom dwukrotnie więcej statków powietrznych oraz przygotować dla nich dodatkowe atrakcje, których nie było podczas tegorocznej edycji – zapowiada Hubert Topoliński z Aeropact.

Odpowiedzią na oczekiwania publiczności będzie między innymi wystawa statyczna na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Tam będzie można nie tylko obejrzeć moment startu i lądowania załóg, ale także obejrzeć samoloty z bliska oraz porozmawiać z pilotami.

Tym, co wyróżnia pokazy lotnicze w Gdyni pozostaną niezmiennie efekty świetlne podczas nocnych przelotów nad Zatoką Gdańską. Jednym z bardziej oczekiwanych momentów pokazów lotniczych są zwykle demonstracje możliwości maszyn bojowych, dlatego właśnie podczas najbliższej edycji organizatorzy przygotują również prezentację samolotów militarnych

(G.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%