Zamknij
REKLAMA

Gdański Runmageddon

14.15, 06.08.2018
Skomentuj
REKLAMA

Najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody Runmageddon we wrześniu zawita do Gdańska. Przypomnijmy że wcześniej gościł w Gdyni i Sopocie.

Pierwszy raz w Trójmieście pracownicy lokalnych przedsiębiorstw będą mieli okazję wystartować w Runmageddonie Biznes Szlachetna Paczka. W dniach 15 –16 września 2018 areną zmagań startujących śmiałków staną się nadmorskie oraz leśne tereny Gdańska.

Uczestnicy pierwszego Runmageddonu w Gdańsku będą mogli konkurować na kilku dostępnych dystansach. Dla osób dorosłych przewidziano trzy wersje biegu o zróżnicowanej długości oraz ilości przeszkód: najkrótszy, 3-kilometrowy Intro z ponad 15 przeszkodami, odbywający się na dystansie 6-kilometrów Rekrut z minimum 30 przeszkodami oraz 12-kilometrowy Classic z co najmniej 50 przeszkodami.

- Bardzo się cieszymy, że tegoroczna jesienna, nadmorska edycja biegu odbędzie się w Gdańsku. Runmageddon to kolejna wielka impreza biegowa, odbywająca się w naszym mieście, którą Gdańsk wspiera finansowo. Mamy szczęście być miastem o zróżnicowanym krajobrazie, bardzo dobrej infrastrukturze biegowej i doświadczeniu w organizacji imprez biegowych. mówi prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

- Uczestnicy naszego biegu, bardzo lubią nadmorskie trasy, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wrócić nad nasze piękne morze. Tym razem, po raz pierwszy w historii bieg odbędzie się w Gdańsku. Jesteśmy zadowoleni, że przedstawiciele miasta zdecydowali się podjąć wraz z nami to wyjątkowe sportowe wyzwanie. Fanów biegów ekstremalnych, którzy na Runmageddon Gdańsk przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie. Serdecznie zapraszam również kibiców, dla których także przygotowaliśmy wiele atrakcji. powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%