Zamknij
REKLAMA

Trening Runmageddonu na Stadionie Energa Gdańsk

12.45, 16.08.2018 M.G
Skomentuj
REKLAMA

Obiekt, który wielokrotnie gościł Reprezentację Polski w piłce nożnej i gdzie odbywają się domowe spotkania Lechii Gdańsk i wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, teraz po raz pierwszy stanie się areną treningu przygotowującego do Runmageddonu.

W treningu, który odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia o godzinie 12:00, będzie mogło wziąć udział 60 osób.

Trening zostanie zróżnicowany w zależności od częstotliwości i intensywności uprawiania sportu przez uczestników. W wydarzeniu udział mogą wziąć zarówno początkujący jak i Ci, którzy regularnie uprawiają sport. Każdy może spodziewać się solidnego wycisku, który będzie przedsmakiem Runmageddonu mówi Wojciech Dezydery Dardas, dyrektor Gdańskiego Runmageddonu.

Udział w treningu kosztuje 30 zł. Każdy uczestnik otrzyma voucher zniżkowy o wartości 20 zł do wykorzystania na zakup pakietu startowego na dowolną formułę Runmageddon Gdańsk.

Zwyciężczyni i zwycięzca specjalnego challenge’u sprawnościowego zorganizowanego podczas treningu nagrodzeni zostaną 20% zniżką.

Więcej informacji o treningu oraz formularz zapisów znaleźć można pod linkiem: https://bit.ly/2B8xIiO

Przypominamy szczegóły imprezy, którą wspiera Super Express:

Runmageddon w Gdańsku odbędzie się w dniach 15-16 września br. Dla uczestników zostaną przygotowane zróżnicowane trasy: najkrótsza, 3-kilometrowa Intro (15+ przeszkód), nieco dłuższa, 6-kilometrowa Rekrut (30+ przeszkód) oraz 12-kilometrowa Classic (50+ przeszkód). Na najmłodszych czekać będzie formuła KIDS, specjalny bieg przeszkodowy dla dzieci w wieku 4-11 lat. Więcej informacji o Runmageddonie Gdańsk znaleźć można na: https://bit.ly/2LIN0LJ

Czym jest Runmageddon?

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

(M.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AshleyAshley

0 0

May I just say what a comfort to uncover someone who
really understands what they're talking about on the web. You definitely know how to bring an issue to light and make it important.
A lot more people ought to look at this and understand this side of your
story. I can't believe you aren't more popular because you definitely have the gift. wg (<A HREF=https://gape-hot-porn-pics-flmd.blogspot.com>Lonny</A>) 00:04, 19.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%