Zamknij
REKLAMA

Darmowe zajęcia Tai chi w Redzie

11:30, 14.05.2022 | Kl
Skomentuj Fot. fabrykakultury.pl
REKLAMA

W miesiącu maju zaplanowano dwa terminy kolejnych darmowych zajęć Tai Chi. Jeżeli pogoda pozwoli to odbędą się w Parku Miejskim w Redzie na ul. Łąkowej.

W Redzie odbędą się kolejne bezpłatne zajęcia z Tai Chi prowadzone przez dyplomowaną instruktorkę Małgorzatę Cudziło. W miesiącu maju zajęcia zaplanowano na jutro - niedziela, 15 maja oraz na ostatnią niedzielę miesiąca - 29 maja. Jeżeli pogoda pozwoli to odbędą się w Parku Miejskim w Redzie na ul. Łąkowej. W razie niepogody spotkanie w Fabryce Kultury (ul. Łąkowa 59A) - o zmianie miejsca organizatorzy poinformują na FB: https://www.facebook.com/fabrykareda. Zbiórka o godz. 10.00.

Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia, które łączą w sobie spokój, płynność i uwagę. Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała.Jest to wspaniały sposób na ruch, który możesz wykonywać na łonie natury jak i w zaciszu swojego mieszkania. (Fabryka Kultury w Redzie)

Organizator: Fabryka Kultury w Redzie zapewnia, że zajęcia kierowane są dla początkujących i zaawansowanych uczestników. Instruktorka dostosowuje ćwiczenia do poziomu grupy. Wystarczy wygodny strój i pozytywne nastawienie.

Prowadząca: Małgorzata Cudziło – dyplomowana instruktorka Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

Źródło: fabrykakultury.pl

(Kl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%