Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w Redzie

14.45, 26.05.2022 .
Skomentuj fot. Fabryka Kultury w Redzie
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę Fabryka Kultury w Redzie zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Rodzinnym Parku Miejskim. Tego dnia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych mieszkańców miasta i nie tylko.

Od godziny 12, 29 maja, zapraszamy wszystkie dzieci do redzkiego parku – mówi Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury w Redzie –Czeka na was między innymi wielkie dmuchane miasteczko, malowanie buziek, animacje i zabawy oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. A już o 13:00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego rozpocznie się przedstawienie „Wiosna w ogrodzie” w wykonaniu Teatru Magmowcy, który przeniesie widzów w wiosenny i bajkowy świat. Spektakl opowie historię ogrodniczki, która ma kłopoty z pewnym Ptakiem. Prosi o pomoc Stracha na wróble, który jak się okazuje – boi się Ptaków! Na scenę dodatkowo wchodzą dzieci przebrane za krety, które chcą przekopać cały ogród szukając krecich okularów! Cały ogród jest w niebezpieczeństwie! Co dalej – trzeba przyjść i zobaczyć na własne oczy.

Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z ratownictwem, zorganizowane przez Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu, AED Ratuje Życie i Grupę Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto. Będzie można się dowiedzieć, jak ratować życie przy użyciu automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED, jak skutecznie przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową i jak zadziałać, gdy dziecko zadławi się klockiem lego. Można będzie zapytać o wszystko, co warto wiedzieć w związku z pierwszą pomocą.

Źródło: UM w Redzie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%