Zamknij
REKLAMA

Dni Redy 2022

09.45, 03.06.2022 .
Skomentuj fot. UM w Redzie/archiwum
REKLAMA

Nadchodzący weekend w Redzie zapowiada się wyjątkowo. Z okazji jubileuszu 55 rocznicy nadania praw miejskich, miasto zapowiada szereg atrakcji dla mieszkańców i gości.

Obchody Dni Redy rozpoczynamy w piątek, uroczystą sesją Rady Miejskiej w Redzie – mówi Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy – W sobotę wieczorem zapraszamy na koncert gwiazd. Przewidujemy też wydarzenia towarzyszące.

W ramach DNI REDY 2022 na redzkim stadionie 4 czerwca wystąpią: Dominika Kwiatkowska, Baranovski i gwiazda wieczoru - Roksana Węgiel. Od godziny 13:00 w sobotę przy stadionie MOSiR działać będą strefa gastronomiczna, dmuchane miasteczko oraz stragany wystawiennicze. Wejście do strefy koncertowej rozpocznie się o godzinie 18:00.

W ramach imprez towarzyszących, od piątku do niedzieli w auli Szkoły Podstawowej nr 4 na ul. Łąkowej odbędą się warsztaty taneczne dla młodzieży Cypher Days. Organizatorzy na piątek zapowiadają panel dyskusyjny zakończony wspólnym tanecznym jamem, a w sobotę aż 6 darmowych bloków warsztatowych z różnych styli tanecznych. W sobotę na miejskim stadionie odbędą się turnieje piłki nożnej i baśki kaszubskiej, na niedzielę przewidziano tenisowy turniej deblowy na kortach MOSiR i popołudniową potańcówkę dla seniorów na sportowo w Miejskim Parku Rodzinnym. Szczegółowe informacje o wydarzeniach znajdują się na miejskiej stronie internetowej www.reda.pl oraz na stronie Fabryki Kultury w Redzie www.fabrykakultury.pl.

Źródło: UM w Redzie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%