Zamknij
REKLAMA

Trwa kolejny etap tworzenia podwórka Betlejem w ramach Budżetu Obywatelskiego

11.02, 22.09.2022 .
Skomentuj fot. UM Reda
REKLAMA

Trwają prace związane z dostawą i montażem wyposażenia boiska do piłki nożnej wraz z ulepszeniem nawierzchni w rejonie ulicy Kwiatowej w Redzie.

Jest to kolejny etap tworzenia podwórka Betlejem w ramach Budżetu Obywatelskiego. Celem projektu było stworzenie w dzielnicy Betlejem boiska do piłki nożnej, które będzie bezpiecznym miejscem do zabawy i aktywności sportowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Głównym założeniem było wytyczenie boiska zgodnie z wykonanym i zatwierdzonym w poprzednich latach projektem.

- Mieszkańcy osiedla „Betlejem” od kilku lat starali się poprzez Budżet Obywatelski o rozbudowę jedynego w dzielnicy publicznego miejsca przeznaczonego na sport i rekreację. W ramach umowy zostaną ustawione bramki do piłki nożnej oraz piłkochwyty, a warstwa nośna płyty boiska zostanie zrekultywowana - mówi Halina Grzeszczuk, zastępca burmistrza.

Zaprojektowano boisko rekreacyjne do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej o wymiarach 26m x 45m z polem gry do piłki nożnej 22m x 41m. Ogólna powierzchnia boiska to 1163m2. Dodatkowo umowa przewiduje dostarczenie 2 kompletów tablic, obręczy i siatek do boiska do koszykówki. Zakończenie prac przewiduje się na koniec października.

Źródło: UM Reda

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%