Zamknij
REKLAMA

Wejherowski Szpital zachęca do podjęcia wolontariatu

13.00, 17.08.2022 KL
Skomentuj Fot. pixabay.com
REKLAMA

Wolontariat jest formą dobrowolnej pracy na rzecz potrzebujących, bez wynagrodzenia. Pozwala nie tylko czynić dobro, ale także zdobyć nowe doświadczenia i zagospodarować wolny czas. Już teraz możesz podjąć nowe wyzwanie w wejherowskim szpitalu!

"Koniec wakacji już niedługo. Może to czas, by podjąć nowe wyzwania? Jeśli masz trochę wolnego czasu, dzisiaj zachęcamy do podjęcia wolontariatu w szpitalu w Wejherowie." - Takimi słowami Szpital Specjalistyczny im F. Ceynowy w Wejherowie zachęca do podjęcia u siebie wolontariatu.

Wejherowski szpital współpracuje z wolontariuszami od wielu lat. To pożyteczne zajęcie, korzystne dla obu stron jest ogromną formą pomocy dla samej jednostki szpitalnej. W 2016 roku podjął działania zmierzające do rozszerzenia idei wolontariatu i rozpoczął organizowanie spotkań informacyjnych i organizacyjnych dla zainteresowanych osób, które są okazją do przybliżenia działalności Szpitala i jego struktury, celu projektu oraz obszarów, w jakich wolontariusz może wesprzeć jednostkę.

Z każdym wolontariuszem jest przeprowadzana indywidualna rozmowa, podczas której omawiane są kwestie motywacji do podjęcia ochotniczej i bezpłatnej pracy oraz wzajemne oczekiwania i potrzeby.

Wolontariusz podejmujący współpracę ze Szpitalem podpisuje porozumienie, w którym określony jest obszar realizacji wolontariatu, zakres obowiązków oraz czas świadczenia pomocy.

Koordynatorem Wolontariatu w Szpitale Pomorskie Sp. z o. o., Szpital Specjalistyczny w Wejherowie jest pani Małgorzata Majorek.

Dla przybliżenia misji wolontariatu oraz zachęcenia do jego podjęcia przygotowano krótką prezentację, którą znajdziesz tutaj: https://www.szpitalepomorskie.eu/wolontariat-w-szpitalu.../, z kolei o wolontariacie w Szpitalach Pomorskich przeczytacie na  https://www.szpitalepomorskie.eu/wolontariat/.

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%