Zamknij
REKLAMA

Taneczny spektakl GYM&FUN w Rumi

17:57, 25.05.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Spektakularne układy choreograficzne, przepiękne kostiumy, niewiarygodna pasja oraz znakomita zabawa – wszystko to, można było zobaczyć podczas pierwszego Festiwalu GYM&FUN, który odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Organizatorem Festiwalu Gimnastyczno-Tanecznego była Joanna Wilk – założycielka i trenerka GYM&FUN. Impreza była przeznaczona dla grup, które amatorsko zajmują się gimnastyką oraz tańcem. Głównym celem przedsięwzięcia było spopularyzowanie owych dyscyplin w formie aktywnego wypoczynku oraz rekreacji.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę oraz dobrą zabawę dla wszystkich miłośników tańca i gimnastyki, zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych – mówi Joanna Wilk, organizator wydarzenia. – Chcemy zaprezentować umiejętności taneczne i gimnastyczne naszych podopiecznych i przybliżyć wszystkim tę piękną dyscyplinę sportu. W ten sposób zamierzamy zachęcić wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trybuny hali MOSiR w Rumi wypełniły się niemal co do jednego miejsca. Zgromadzeni kibice aktywnie dopingowali swoje faworytki. Układy taneczno-gimnastyczne poszczególnych grup oceniane były przez jury złożone z utytułowanych gimnastyczek oraz cheerleaderek. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta, Michał Pasieczny, Jolanta Król, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi oraz Gabriela Lisius - starosta powiatu wejherowskiego.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA