Zamknij
REKLAMA

Miejskie akcje szczepień, korzysta z nich coraz więcej osób

08:30, 14.12.2021 | .
Skomentuj fot. Szpitale Pomorskie/fb
REKLAMA

Chętni nie musieli się rejestrować, wystarczyło odwiedzić punkt we wskazanych godzinach. Realizacja przedsięwzięć była możliwa dzięki zaangażowaniu personelu medycznego ze Szpitali Pomorskich oraz pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i urzędu miasta.

Ostatnia z zaplanowanych na ten rok akcji odbyła się 11 grudnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi. Chętni mogli przyjąć szczepionkę firmy Pfizer lub Johnson & Johnson. Obecność lekarzy umożliwiła również szczepienia dzieci powyżej 12. roku życia. Szczepienie trzecią dawką było możliwe w przypadku osób, które zostały w pełni zaszczepione co najmniej 6 miesięcy temu.

Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Zaszczepionych zostało 318 osób, w tym 51 pierwszymi dawkami Pfizer i 25 osób szczepionką Janssen J&J. Tempo było zawrotne, ale co to dla naszego świetnie zorganizowanego zespołu, który czuł wielką satysfakcję! A na koniec nasz team otrzymał niespodziewanie od włodarzy miasta podziękowania i upominki – czytamy na facebookowej stronie Szpitali Pomorskich.

Poprzednie akcje szczepień bez rejestracji zostały zorganizowane 2 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (106 zaszczepionych) oraz 20 listopada na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Stoczniowców (263 zaszczepionych). Łącznie z takich akcji skorzystało blisko 700 osób. 

źródło: rumia.eu

fot. Szpitale Pomorskie/fb

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AGAG

3 0

Żal... 12:34, 15.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%