Zamknij
REKLAMA

Naj Renk w Wejherowie

18:30, 30.06.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Mnóstwo przygotowań i sporo trudu, ale w końcu się udało. W Wejherowie uroczyście otwarto targowisko „Naj Renk”.

 

Przy ul. Przemysłowej 20 handlować można za sprawą inicjatywy i zaangażowania Henryka Pionka. Miejscowy przedsiębiorca przy wsparciu zaprzyjaźnionych osób przygotował i zorganizował plac, który od piątku pełni funkcję targowiska.

 

- To targowisko rodziło się w bardzo dużych bólach, ponieważ trzeba było spełnić różne warunki - mówi Henryk Pionk. - Najważniejsze jednak jest to, że w końcu się udało. Teraz będziemy starali się przyciągnąć tu rolników.

 

Targowisko zostało przygotowane na około pięćdziesiąt stanowisk handlowych. Handel ma odbywać się na nim w każdy piątek od wczesnych godzin rannych do godz. 14.

 

- Aby targowisko mogło zacząć funkcjonować, trzeba było przezwyciężyć wiele przeszkód – mówi Bogusław Suwara, sekretarz Wejherowa. - Jak tylko mogliśmy, staraliśmy się pomóc panu Henrykowi, żeby ta inicjatywa gospodarcza została wcielona w życie.

 

Uroczystość otwarcia targowiska „Naj Renk” uświetnił występy zespołu kaszubskiego „Czarne kapelusze” członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Bolszewie.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone