Zamknij
REKLAMA

O projekcie „Słoneczne dachy w Gminie Wejherowo”

13:00, 04.05.2021 | R.L
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Wejherowo informuje swoich mieszkańców o pozyskaniu dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego na projekt pn. „Słoneczne dachy w Gminie Wejherowo”. Dofinansowanie dotyczy tych, którzy w 2017 roku podpisali umowę uczestnictwa w projekcie.

Informujemy, iż zgodnie z uchwałą nr 265/234/21 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 18 marca 2021 roku projekt o numerze RPPM.10.03.01-22-0155/16 pn. „Słoneczne dachy w Gminie Wejherowo” został wybrany do dofinansowania. (UG Wejherowo)

Projekt „Słoneczne dachy w Gminie Wejherowo” dotyczy budowy instalacji fotowoltaicznych na nieruchomościach mieszkańców Gminy Wejherowo oraz budynkach użyteczności publicznej. Celem przedsięwzięcia jest wykorzystanie energii odnawialnej, co zwiększa poziom ochrony środowiska.

Proszeni są o kontakt z Urzędem wszyscy ci mieszkańcy, którzy w 2017 roku podpisali umowę uczestnictwa i zostali włączeni do projektu. Konieczne jest złożenie oświadczenia woli dalszego udziału w projekcie oraz aktualizacja danych dotyczących rocznego zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym.

Poniżej zamieszczamy link do pobrania oświadczenia, które po wypełnieniu i podpisaniu można przesłać mailem na adres: [email protected], pocztą na adres Urzędu Gminy Wejherowo lub wrzucić do skrzynki podawczej.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIK SŁONECZNE DACHY

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących projektu urzędnicy proszą o kontakt pod numerem telefonu 58-738-67-78.

Źródło: ugwejherowo.pl

(R.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%