Zamknij
REKLAMA

Kto w Luzinie zachęca do szczepienia się?

07:00, 15.07.2021 | K.L
Skomentuj Fot. luzino.eu
REKLAMA

W Gminie Luzino na dzień 13 lipca zaszczepiło się niecałe 30% mieszkańców. Nie jest to liczba zadowalająca władze i dlatego postanowiono zachęcać do szczepień poprzez ambasadorów, czyli osoby znane mieszkańcom. Zaprojektowano afisz z sylwetkami ambasadorów oraz nakręcono krótki film video. Te działania mają przyczynić się do ożywienia akcji szczepień na terenie Gminy.

Ambasadorami kampanii promującej szczepienia przeciwko COVID-19 zostali: Wójt Gminy Luzino Jarosław Wejer, kierownik Kliniki Zdrowia w Luzinie Piotr Pelcer, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kębłowie Renata Grzenia, naczelnik OSP w Luzinie Sławomir Miotk, dziennikarz Adam Hebel, sołtys Robakowa Marzena Pallach oraz sportowcy, czyli trener Kadry Narodowej juniorów w kickboxingu Rafał Karcz oraz mistrzyni świata w kickboxingu Paulina Stenka.

Postanowiliśmy zaprosić do współpracy przy promocji szczepień osoby, które pracują w odmiennych zawodach, reprezentują różną grupę wiekową i są znane tutejszym. Wszyscy chcemy uzmysłowić mieszkańcom, że szczepienie to jedyny sposób na wygranie z pandemią – mówi wójt gminy Jarosław Wejer.

Plakaty wkrótce pojawią się na terenie Gminy, a w krótkim spocie video, który niebawem zostanie opublikowany, ambasadorzy tłumaczą dlaczego zdecydowali się zaszczepić przeciwko COVID-19.

Źródło: luzino.eu

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%