Zamknij
REKLAMA

Policyjna akcja profilaktyczno – edukacyjna na plaży

12:00, 24.07.2021 | K.L
Skomentuj Fot. KPP Wejherowo
REKLAMA

Policjanci z powiatu wejherowskiego zorganizowali dla turystów i mieszkańców wypoczywających na plaży w Lubiatowie akcję profilaktyczno – edukacyjną. Rozmawiali o bezpiecznym korzystaniu z kąpieli morskich oraz informowali o wszelkich zagrożeniach związanych z wypoczynkiem na plaży. Najmłodszym wypoczywającym rozdawali opaski niezgubki oraz odblaski.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz turystów korzystających z nadmorskich atrakcji, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami, którzy zostali delegowani z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku do zabezpieczenia sezonu letniego do gmin Choczewo i Gniewino, przeprowadzili wczoraj akcję profilaktyczno-edukacyjną na plaży w miejscowości Lubiatowo. Mundurowi rozmawiali  z rodzinami, a w szczególności z dorosłymi  o zasadach bezpiecznego zachowania na plaży oraz w trakcie kąpieli, a także sprawowania właściwego nadzoru nad dziećmi podczas wodnych zabaw. Podczas działań policjanci rozdali ulotki informacyjne oraz najmłodszym opaski niezgubki i elementy odblaskowe.

Źródło: KPP Wejherowo

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

War_marWar_mar

0 0

ohhhhh.... jaka dzielna ta nasza policja, a może powinni zatrudnić się w szkołach, jeśli tak bardzo garną się do uczenia ? 14:11, 26.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%