Zamknij

Inwestycja w Pętkowicach oddana do użytku

Kl 17:00, 28.03.2022 Aktualizacja: 08:54, 30.03.2022
Skomentuj

W minionym tygodniu oddano do użytku zmodernizowaną drogę gminną w Pętkowicach. O remont od wielu lat zabiegali mieszkańcy.

Od wielu lat mieszkańcy Pętkowic, jednej z najmniejszych miejscowości Gminy Wejherowo, zabiegali o remont drogi gminnej, której stan regularnie się pogarszał ze względu na duże nachylenie i brak odpowiedniego odprowadzenia wód opadowych.

W dniu 24 marca odbył się odbiór końcowy inwestycji w obecności wójta, wykonawcy oraz sołtysa Pętkowic. W ramach zadania wykonano sieć kanalizacji deszczowej o łącznej długości 97m, wraz z przykanalikami i wpustami deszczowymi. Z kolei w zakresie drogowym rozebrano istniejącą nawierzchnię z płyt i wykonano drogę o szerokości od 3,00 do 4,5m o nawierzchni z kostki betonowej oraz wykonano plac manewrowy.

Całkowita wartość inwestycji w wysokości 289 050 złotych wydatkowana była z budżetu gminy.

Źródło: ugwejherowo.pl

(Kl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwe24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%