Zamknij
REKLAMA

I odbył się pierwszy Pchli Targ w Redzie

09:30, 10.08.2021 | K.L
Skomentuj Fot. reda.pl
REKLAMA

W minioną sobotę odbył się pierwszy redzki Pchli Targ i cieszył się dużą popularnością. Został zorganizowany z inicjatywy radnych Rady Miejskiej w Redzie przez Fabrykę Kultury oraz Stowarzyszenie Artystów „Kunszt”. Na stoiskach znalazły się ubrania, książki, płyty, zabawki. Były też antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie itp. Chętni chodzili, oglądali, targowali się i kupowali.

W ramach atrakcji towarzyszących, Stowarzyszenie „Kunszt” oferowało chętnym warsztaty kaligrafii, a Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała mały kiermasz książek, z którego dochód przeznaczono na Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio, założone przez księdza Jana Kaczkowskiego. 

Łącznie z targiem ulokowanym w amfiteatrze Miejskiego Parku Rodzinnego stanęły plenerowe stanowiska: punkt szczepień przeciw COVID-19, informacyjny rządowego programu „Czyste Powietrze” i Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków oraz redzkiego Budżetu Obywatelskiego i Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań. Mieszkańcy mieli okazję zaszczepić się, spisać, zdobyć informacje i pobrać niezbędne druki.


Źródło: reda.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ModestModest

2 0

Najgorsze badziewia jakie można znaleźć w domu na strychu lub w piwnicy. I chcieli za to pieniądze! 13:21, 12.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%