Zamknij
REKLAMA

Środki na rehabilitację dzieci z autyzmem

09:35, 06.06.2019 | źródło: UM Wejherowo
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki akcji charytatywnej zorganizowanej podczas imprezy rekreacyjno-sportowej „Wejherowo Biega” udało się zebrać 6 200 zł. Zgodnie z zapowiedzią pieniądze zostały przekazane przedstawicielom Wejherowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem.

Oficjalne przekazanie środków odbyło się we wtorek w wejherowskim ratuszu. W spotkaniu uczestniczyli prezydent Krzysztof Hildebrandt i wiceprezydent Arkadiusz Kraszkiewicz, prezes Zarządu Wejherowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem, Arkadiusz Raguza oraz rodzice z dziećmi.

Wręczając symboliczny czek na kwotę 6200 zł, prezydent Krzysztof Hildebrandt życzył, aby zebrane środki przyczyniły się do rehabilitacji i poprawy zdrowia dzieci, którymi opiekuje się Stowarzyszenie.

- Kwota jest imponująca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za te środki. Pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację indywidualną 21 dzieci, skupionych w naszym stowarzyszeniu – zapewniał Arkadiusz Raguza.

Prezes mówił również o planach związanych z działalnością Stowarzyszenia, gdzie jednym z celów jest stworzenie Środowiskowego Systemu Samopomocy dla osób z Autyzmem z Wejherowa, na który jest już zielone światło ze strony władz miasta.

(źródło: UM Wejherowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone