Zamknij
REKLAMA

Wsparcie finansowe dla PZS nr 2 w Wejherowie

08:30, 02.10.2021 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Kwotą 20 tys. zł. PGE Energia Odnawialna wsparła Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie. Przekazanie symbolicznego czeku odbyło się w szkole jednej z sześciu w Polsce, której patronuje PGE Energia Odnawialna.

Prezes Zarządu PGE Energia Odnawialna Marcin Karlikowski przekazał na ręce Starosty Wejherowskiego i Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie symboliczny czek o wartości 20 tys. zł. na dofinansowanie wyposażenia szkolnych pracowni.

Dzięki realizowanemu od 2016 r. projektowi unijnemu, polegającemu na wzmocnieniu szkolnictwa zawodowego oraz bardzo dobrej współpracy z całą grupą PGE, na terenie powiatu bardzo rozwinęło się szkolnictwo branżowe i techniczne – podkreśla Starosta Wejherowski Gabriela Lisius.

Wejherowska placówka jest jedną z sześciu szkół w Polsce, którym patronuje PGE Energia Odnawialna. W ramach współpracy spółka ufundowała sprzęt edukacyjny niezbędny do kształcenia praktycznego w zawodzie technik elektryk, technik energetyk, technik automatyk, a przede wszystkim technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Źródło: powiatwejherowski.Fb

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%