Zamknij
REKLAMA

Rozsyłał do kobiet filmy i zdjęcia

13:00, 27.11.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stalking. Sprawca nękał swoje ofiary, rozsyłając do kobiet, mimo ich wyraźnego sprzeciwu, wiadomości oraz filmy i zdjęcia przedstawiające czynności seksualne z użyciem akcesoriów erotycznych.

Sprawca za pośrednictwem portali społecznościowych i komunikatorów internetowych wysyłał do grupy kobiet, zajmujących się modelingiem oraz pracujących w charakterze hostess, nieobyczajne zdjęcia i filmy bez wizerunku twarzy przedstawiające czynności seksualne z użyciem akcesoriów erotycznych, a także wiadomości o charakterze seksualnym.

Mimo wyraźnego sprzeciwu nękanych kobiet sprawca nie przestawał nękać swoich ofiar, a nawet stawał się bardziej nachalny i agresywny, twierdząc, że sam zdecyduje, kiedy zakończyć znajomość.

Policjanci dotarli do kilku pokrzywdzonych kobiet i zebrali dowody świadczące o przestępczej działalności stalkera. Wiele wskazuje na to, że gnębił on około 30 kobiet z całej Polski, korzystając z kilkudziesięciu telefonów oraz kilkunastu profili społecznościowych.

Policjanci zatrzymali podejrzanego 31-latka, mieszkańca województwa dolnośląskiego, związanego z branżą informatyczną. W jego mieszkaniu znaleźli m.in. gadżety erotyczne. Zabezpieczono komputery, telefony komórkowe i przedmioty wykorzystywane do przestępstwa.

Zatrzymany został przewieziony do gdańskiej komendy wojewódzkiej i usłyszał sześć zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że lista zarzutów zostanie rozszerzona.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA