Zamknij
REKLAMA

Akcja policjantów z grupy SPEED

15:04, 11.03.2021 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

12 marca pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość na drodze krajowej nr 6”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach. W działaniach wezmą udział policjanci należący do grupy SPEED.

W piątek policjanci przeprowadzą działania, których celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, nieprawidłowego wyprzedzania oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów.

Mundurowi zwrócą uwagę na zjawisko korzystania podczas kierowania pojazdem z telefonów komórkowych w sposób wymagający trzymania go w ręku. Podczas działań wykorzystają ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane, wyposażone w wideorejestratory.

W działaniach wezmą udział policjanci należący do grupy SPEED. Cała trasa będzie patrolowana przez funkcjonariuszy z Gdańska, Gdyni, Pruszcza Gdańskiego, Wejherowa oraz Lęborka. Warto dodać, że policjantów z grupy SPEED nie obowiązują granice administracyjne.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%