Zamknij
REKLAMA

Dzisiejszej nocy trwały poszukiwania pacjenta

12:12, 26.07.2021 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Wejherowscy policjanci dzisiaj w nocy poszukiwali 37-latka z powiatu puckiego, który oddalił się ze szpitala. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zorganizowali działania poszukiwawcze, w których wzięli udział funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, policjanci z Wejherowa, strażacy Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Straż Miejska. Mężczyzna odnalazł się około 2:00 w nocy, działania poszukiwawcze zostały zakończone.

W niedzielę około godziny 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie ze szpitala o zaginięciu 37-latka. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna oddalił się ze szpitala, jednakże mógł on potrzebować pomocy medycznej. Na tej podstawie policjanci rozpoczęli działania poszukiwawcze i zorganizowali akcję związaną z poszukiwaniem zaginionego. Do działań zaangażowani zostali kryminalni, policjanci prewencji, ruchu drogowego, dochodzeniowo-śledczy, a także z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Orla i Bolszewa, a także Straż Miejska w Wejherowie.

Funkcjonariusze sprawdzali rejon przy szpitalu, w tym pobliski las, parkingi oraz teren miasta. 37-latek odnalazł się i poszukiwania około 2:00 w nocy zostały zakończone.

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%