Zamknij

Ogrodnik

Miejsce pracy: Kopernika 21/5, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ogrodniczych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 23.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FANTASTYCZNE OGRODY ADAM DAWID KWAŚNIEWSKI
    Adres: Kopernika 21/5, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 600-160-888
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej - przestrzeganie reżimów technologicznych i projektowych realizowanych robót remontowych - opracowywanie kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane
    StPr/24/1809
    wynagrodzenie od od 6 450 PLN

    - prowadzenie pojazdu mechanicznego w różnych warunkach drogowych, przy zmiennym natężeniu ruchu drogowego; -utrzymanie pojazdu w należytej czystości; -obsługa, naprawa i konserwacja pojazdu; -pomoc podczas załadunku i rozładunku; -przestrzeganie terminów oraz informowanie przełożonych o konieczności wykonania obsługi technicznej pojazdu.
    StPr/24/1811
    wynagrodzenie od od 4 777,5 PLN

    Prace brukarskie. Miejsce pracy: Wejherowo, Trójmiasto.
    StPr/24/1799
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    Wykonywanie prac ogrodniczych.
    StPr/24/1800

    Wykonywanie stylizacji paznokci
    StPr/24/0884
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    dowóz materiałów na plac budowy
    StPr/24/0878
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Wykonywanie usług depilacji trwałej, zarządzanie zespołem, pozyskiwanie nowych klientów, odpowiedzialność za wyniki finansowe salonu. Współpraca z centralą, codzienna współpraca z właścicielką salonu. Szukamy osoby doświadczonej w pracy w zespole, chętnie w salonie kosmetycznym, zaangażowanej i pomysłowej, lubiącej kontakt z ludźmi. Opanowaniej i empatycznej , jednocześnie zorientowanej na wynik. Wymagana jest dobra organizacja pracy, pomysłowość, wysoka kultura osobista.
    StPr/24/1778
    wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

    Realizacja, na zasadach określonych w kodeksie karnym wykonawczym, zadań w zakresie wykonywania kary pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania. Rodzaj zatrudnienia: służba przygotowawcza. ZAPEWNIAMY: stabilne zatrudnienie, ochronę prawną, możliwość szkolenia zawodowego oraz szereg świadczeń finansowych (dodatkowe wynagrodzenie roczne, "mundurówka", nagrody pieniężne, dopłata do wypoczynku, zasiłek na zagospodarowanie, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe). Data rozpoczęcia pracy I kwartał 2025 r.
    StPr/24/1767
    wynagrodzenie od od 5 794 PLN

    Prace gospodarcze na terenie firmy dbanie o porządek, obługa pieca.
    StPr/24/1761
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Prace wykończeniowe: malowanie, tynkowanie, szpachlowanie, płyty GK. Praca na terenie Trójmiasta, transport do pracy do uzgodnienia.
    StPr/24/1755
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN