Zamknij
REKLAMA

Nowoczesna cegła

11.25, 04.02.2021 materiały partnera

Nowoczesny salon z historyczną cegłą? Brzmi nieźle, prawda? Specjalistyczne usługi i produkcja płytki z cegły to specjalność firmy Retro S.A. Dla niewtajemniczonych temat może wydawać się dosyć enigmatyczny. Jak bowiem stare cegły mogły stać się jedną z głównych atrakcji wnętrz i elewacji domów coraz większego grona zadowolonych klientów firmy zajmującej się wystrojem i aranżacją wnętrz w niecodzienny i nadzwyczaj atrakcyjny sposób? Na stronie https://retrocegla.pl/ znajdziemy szeroki wybór produktów. Cegła na ścianę pochodzi z surowca z rozbiórki zabudowań historycznych sprzed 1930 roku. Cegła dekoracyjna uzyskiwana jest w trakcie specjalistycznego procesu produkcji. Jedna z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie jaką dysponuje producent jest w pełni zautomatyzowana.

Retro S.A. to pasjonaci, których znakiem rozpoznawczym jest stara cegła. Jakość produktów i autorska technologia montażu sprawiły, że cegła na ścianę, której popularność stale rośnie dała firmie pozycję lidera w swojej branży.

Przytulne wnętrza

Spełnienie marzeń o posiadaniu przytulnego, ciepłego domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Cegła dekoracyjna w roli głównej, wyobraźnia i wiedza z jaką pasjonaci ponadczasowych aranżacji realizują coraz śmielsze projekty sprawiają, że proces wykonania aranżacji naprawdę nie jest trudny. Specjalistyczna chemia montażowa na którą składają się specjalny grunt, fuga, klej i impregnat a także farby jest częścią oferty producenta. Przy dedykowanej technologii montażu oraz zakupie płytek ceglanych firma daje pięć lat gwarancji.

Bardzo szybka realizacja zamówień obejmuje dostawę produktów oraz montaż. Systemowość rozwiązania, w którym stara cegła jest dekoracją wystroju ścian pozwala na samodzielny montaż a producent przedstawia specjalny poradnik, w którym z użyciem dedykowanych specjalnych preparatów sami jesteśmy w stanie zrealizować projekt.

Autoryzowany montaż swoich produktów firma świadczy na terenie całego kraju.

Nie tylko wystrój wnętrz

Oprócz zapierających dech w piersiach realizacji wewnętrznych cegła dekoracyjna na elewację firmy Retro S.A. to wyjątkowa ozdoba domów nowoczesnych ale także obiektów rustykalnych. Takie rozwiązanie elewacyjne nie wymaga okresowego malowania, jest estetyczne i trwałe.

Niecodzienne realizacje, w których stare cegły zyskują nowe zastosowanie możemy podziwiać w katalogu produktów firmy Retro S.A. oraz w sklepie internetowym https://retro-cegly.pl/ gdzie możemy zakupić oryginalne firmowe wyroby. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma podmiotami takimi jak architekci, projektanci, firmy meblarskie, generalni wykonawcy a także sklepy i sieci handlowe i ciągle zaprasza do współpracy nowe podmioty. O dynamicznym rozwoju firmy świadczy także fakt, że w 2021 roku każdy będzie miał możliwość zakupu akcji firmy gdyż producent płytki z cegły przeprowadzi ich emisję. W roku 2021 Retro S.A. chce zainwestować także w automatyzację procesów produkcyjnych oraz w eksport, jako że taka ekspansja wydaje się naturalną drogą dynamicznego rozwoju tej wyjątkowej firmy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%