Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 07.12.2022
Mistrzostwa Świata mają to do siebie, że bywają bardzo nieprzewidywalne. Jednak tegoroczny Mundial potrafił zaskoczyć nawet najbardziej przygotowanych na wszystkie możliwe niespodzianki fanów piłki nożnej.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
00:00, 02.12.2022
Większość ludzi, gdy kupuje na przykład samochód, jest gotowa dopłacić po to, by nabywany sprzęt był w dobrej kondycji, bezawaryjny i bezpieczny. Niestety, takie myślenie rzadko jest popularne wtedy, gdy w grę wchodzi oprogramowanie komputerowe. Naturalnie każdy chciałby móc korzystać z dobrych i tanich (a najlepiej darmowych) programów. Tylko czy takie istnieją?
11:14, 29.11.2022
Spersonalizowane kubki to świetny pomysł na prezent dla przyjaciół i rodziny. Możesz stworzyć wyjątkowy kubek dla obdarowanej osoby, przesyłając jej zdjęcie lub pisząc na kubku własnym charakterem pisma.
10:25, 29.11.2022
Usługi pożyczkowe są kluczowe dla gospodarki i ludzi. Doradca kredytowy to agent instytucji finansowych, który pomaga ludziom w podejmowaniu decyzji finansowych.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
14:34, 28.11.2022
Kupowanie nieruchomości od dewelopera może przynieść wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość zakupu w pełni nowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Sama umowa jest również pewnym rodzajem zabezpieczenia inwestycji. Na czym to dokładnie polega i w jaki sposób opłacić zakup mieszkania?
09:11, 28.11.2022
Obecność filtra cząstek stałych w nowym aucie nikogo już nie dziwi. Rozwiązanie to pozwala na obniżenie emisyjności pojazdów i czyni je bardziej ekologicznymi. Dla właścicieli aut może stanowić jednak spory problem z uwagi na ryzyko dostania się zanieczyszczeń do tego rodzaju urządzeń. W takiej sytuacji filtr przestaje spełniać swoje zadanie, a użytkowanie auta staje się bardziej problematyczne. Na szczęście filtr DPF może zostać oczyszczony i poddany profesjonalnej regeneracji. Dzięki temu można będzie uniknąć kosztownej wymiany i nadal cieszyć się możliwością korzystania z tego rodzaju rozwiązania.
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
09:00, 25.11.2022
Już blisko 70 procent mieszkań w kamienicy miejskiej Valor przy Dąbrowskiego 44 znalazło swoich nowych właścicieli. To najlepszy dowód, że inwestycja dewelopera Pomorskie Domy trafiła w gusta i potrzeby mieszkańców Rumi.
10:14, 23.11.2022
Odpowiednia temperatura w miejscu pracy to bardzo istotna kwestia z punktu widzenia zarówno pracodawcy jak i pracownika. Klimatyzacja w biurze to narzędzie, które może pozytywnie wpłynąć na komfort pracy, ale także zwiększyć wydajność pracowników. Dla pracodawcy, klimatyzacja może być, więc wyzwaniem, stąd nasuwa się pytanie - jak ją ustawić i na ile stopni?
13:12, 10.11.2022
Zakupując sprzęt AGD do mieszkania, z reguły mamy wiele wątpliwości jaki wybrać. Liczy się dobra cena, ale również jakość i funkcjonalność urządzenia. Czym się kierować i co wybrać ostatecznie?
13:06, 10.11.2022
Istnieje wiele prostych prac, które dobrze się opłacają bez doświadczenia. Dziś wiele osób poszukuje pracy, która nie wymaga doświadczenia, ale dobrze płatna w dzisiejszej gospodarce. Wielu młodym ludziom trudno jest znaleźć pracę, ponieważ: nie miał czasu na zdobycie wystarczającego doświadczenia lub w ogóle nie miał czasu na pracę. Z tymi samymi problemami borykają się osoby, które po prostu zdecydowały się zmienić miejsce pracy na coś zupełnie nowego. Dlatego dzisiaj porozmawiamy o kilku pożądanych zawodach, które nie wymagają od Ciebie doświadczenia zawodowego.
00:00, 10.11.2022
Obstawianie meczów cieszy się sporym zainteresowaniem. Gdzie obstawić mecze w sposób legalny i bezpieczny?
09:42, 09.11.2022
Zadbane auto jest wizytówką każdego właściciela, jednak utrzymanie go w nienagannym stanie przez cały okres użytkowania jest nie lada wyzwaniem. Niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym siarczysty deszcz bądź burza z gradobiciem, otarcie podczas niefortunnego parkowania czy po prostu eksploatacja, wynikająca z codziennego użytkowania to tylko nieliczne powody, dzięki którym auto ulega zniszczeniom.
REKLAMA