Zamknij
REKLAMA

Jakie kartki ślubne Polacy kupują najczęściej?

09.13, 11.07.2022 materiał partnera

Ślubne kartki z życzeniami – prezent sam w sobie lub dodatek do większego upominku

Oglądając kartki ślubne dostępne na poczcie czy w większych sklepach, można dojść do wniosku, że zastąpienie ich bardziej „nowoczesnymi” formami składania sobie życzeń przy różnych okazjach wcale nie było takim złym pomysłem. Na szczęście nie wszystkie kartki muszą być jakkolwiek nudne, zwyczajne!

Kartka z życzeniami na ślub RAZEM NA ZAWSZE

Całkowitym przeciwieństwem tego przypadku są kartki personalizowane. Są uniwersalne, ale wyłącznie w takim sensie, że można dopasować je do niemal każdej osoby. Po spersonalizowaniu stają się natomiast tak indywidualne jak to tylko możliwe – na pewno nikt obdarowany taką kartką nie będzie wątpił w to, że kartka została przygotowana specjalnie dla niego.

Personalizowane kartki ślubne to oczywiście nie koniec. Tego rodzaju kartki sprawdzają się także przy innych okolicznościach, jak urodziny czy imieniny, święta… Zdecydowanie warto dać im szansę!

Personalizowane kartki z życzeniami na ślub

Kartka z życzeniami na ślub RAZEM NA ZAWSZE to właśnie jedna z takich propozycji, która na pewno przypadnie do gustu każdej romantycznej parze. Piękna ilustracja z zakochanymi w sobie łabędziami, miłosna deklaracja oraz imiona dwojga najbliższych sobie ludzi – to wszystko fantastyczne połączenie, które idealnie nadaje się do wyrażenia sympatii.

Kartka z życzeniami na ślub RAZEM NA ZAWSZE

Jeszcze bardziej efektowna wydaje się kartka ślubna XXL DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE, która wyróżnia się nie tylko efektowną, baśniową ilustracją, ale również ponadprzeciętnym rozmiarem. To gratka dla wszystkich tych, którzy uważaliby, że zwyczajne kartki to zbyt mały prezent. Można wtedy potraktować je jako dodatek do upominku albo… sięgnąć po taką kartkę, której w żadnym aspekcie nie dałoby się określić mianem małej!

Kartka ślubna XXL DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

Czy kartka wystarczy? Pytanie o prezenty ślubne

Wokół prezentów wręczanych na ślubie narosło już wiele legend, mitów oraz tzw. opowieści dziwnej treści. Internet pełen jest historii o małżonkach zawiedzionych zbyt małymi, ich zdaniem, upominkami… Można jednak bezpiecznie założyć, że nie jest to opinia reprezentowana przez większość, a wręcz przeciwnie. To właśnie większość osób podchodzi do ślubu, a przynajmniej oczekiwań wobec ślubnych prezentów, zdroworozsądkowo. Zdaje sobie sprawę z tego, że chodzi o spotkanie z rodziną i znajomymi, wspólne celebrowanie wyjątkowej chwili – nie zaś o okazję do „obłowienia się”.

Wybierając prezent na ślub, kieruj się więc przede wszystkim swoją własną opinią, a nie tym, co „wypada lub nie wypada”. Jeżeli czujesz potrzebę zakupu czegoś większego – nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli wolisz ograniczyć się wyłącznie do symbolicznego upominku, również jest to dobre rozwiązanie. Personalizowane kartki ślubne będą wyjściem eleganckim, pomysłowym – a przy tym takim, które z pewnością nie będzie oznaczało nadmiernie dużego wydatku. Można potraktować je zarówno jako prezent sam w sobie, jak też w roli dodatku do większego upominku – dokładnie tak, jak ma się na to ochotę.

Jeśli okazja zbliża się wielkimi krokami, zajrzyj na Crazyshop.pl już dzisiaj – znajdziesz tam mnóstwo fantastycznych pomysłów na oryginalne kartki ślubne, które wystarczy spersonalizować i wypełnić życzeniami!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%