Zamknij
REKLAMA

Karma Petner - zdrowa i pełnowartościowa karma dla psów

13.12, 24.10.2022 materiał partnera Aktualizacja: 13.13, 24.10.2022

Pełnowartościowa karma Petner — częsty wybór właścicieli czworonogów

Przed tym pytaniem staje wielu właścicieli psów i kotów — którą karmę wybrać? Która z nich spełni oczekiwania czworonoga, a jednocześnie dostarczy mu potrzebnych wartości? Twórcy karmy Petner znaleźli rozwiązanie, które zadowoli zarówno Twojego pupila, jak i Ciebie. W asortymencie sklepu BazarPupila.pl znajdziesz zarówno mokrą karmę, jak i suche karmy Petner, przeznaczone dla kotów i psów różnych ras i w różnym wieku. Na czym polega ich fenomen i dlaczego warto postawić właśnie na te produkty? Sprawdź, co kryją w sobie jakościowe karmy. 

Najlepsza karma dla psa — sprawdź zawartość mięsa i innych składników

Produkty, którymi karmisz swojego zwierzaka, stanowią podstawę dla jego zdrowego funkcjonowania. Jeśli chcesz podawać pupilowi to, co najlepsze, sprawdź w pierwszej kolejności skład karmy, którą planujesz kupić. Kluczowym składnikiem jest białko pochodzenia zwierzęcego. To ono daje Twojemu psu siłę i energię. Jagnięcina, wołowina, drób, ryby — białko zwierzęce wykorzystywane w produkcji karmy jest kluczowe dla zdrowia zwierzaka. Nie można zapominać również o witaminach i minerałach, które dodatkowo uzupełniają dietę pupila. Takie składniki, jak olej z łososia, wpływają na dobrą kondycję sierści i skóry czworonoga. Warto skupić się również na tym, czego dobra karma mieć nie powinna. Konserwanty, sztuczne barwniki, wzmacniacze — przeglądając składy worków czy saszetek z karmą, należy unikać kupowania tych ze sztucznymi dodatkami, które stanowią jedynie nienaturalne wypełniacze. 

karma petner

karma petner

Nie tylko wysoka jakość, ale i ulubiony smak karmy dla psa i kota

Właścicielom czworonogów zależy w pierwszej kolejności na ich zdrowiu, ale ważne jest również to, aby móc sprawić im pewną przyjemność. Smakowite jedzenie to bez wątpienia duża radość dla pupila. Przedstawiciele marki Petner zadbali o to, aby ich karmy smakowały czworonogom. W tym celu specjaliści dbają nie tylko o dobry skład, ale i smak. Wśród dostępnych karm znajdziesz karmy pełne naturalnych aromatów i smaków, takich jak wołowina z dynią, dziczyzna z borówką, jagnięcina z żurawiną. Przyjemne odczucia smakowe, wartościowe składniki odżywcze, wysoka zawartość mięsa oraz elementy pochodzenia roślinnego — posiłki dla psów i kotów nabierają innego znaczenia. 

Karmy dostosowane do indywidualnych cech zwierzaka

Poza smakiem i odpowiednimi wartościami ukrytymi w karmach Petner, specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, aby karmy dopasować względem wieku i wagi psa. Wśród dostępnych produktów, znajdą się karmy zarówno dla młodych zwierzaków, jak i dorosłych psów czy kotów. Sam skład przystosowany jest również do różnych potrzeb organizmów. Wśród ważnych mikroelementów zawartych w jedzeniu pojawiają się takie składniki, jak żelazo, cynk, miedź, mangan, jod. Wybierając karmę Petner z szerokiego asortymentu sklepu BazarPupila.pl, stawiasz na dobre samopoczucie czworonoga, energię, zdrową skórę i lśniącą sierść. Sprawdź, która z karm posmakuje Twojemu psu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%