Zamknij
REKLAMA

OCLEAN X PRO - prawdopodobnie najlepsza szczoteczka soniczna na rynku

10:16, 12.11.2020 | materiały partnera

Jakiś czas temu na rynku pojawiła się Oclean X – pierwsza inteligentna szczoteczka z dotykowym ekranem. Była jedną z najlepiej ocenianych szczoteczek sonicznych na rynku, ale teraz została zdentronizowane przez swoją nową, ulepszoną wersję – Oclean X Pro.  W tym modelu znajdziemy ulepszony akumulator, bardziej zaawansowane sensory i większy wybór kolorów.

Produkt najwyższej jakości

W opanowaniu znajdziemy szczoteczkę Oclean X Pro, kabel micro USB do ładowania wraz z magnetyczną stacją dokującą oraz instrukcję. Stację dokującą można zamontować na ścianie za pomocą dołączonej naklejki.

Szczoteczka robi bardzo dobre pierwsze wrażenie – ma kompaktowy, elegancki wygląd i minimalistyczny design. Jest wykonana z tworzywa, które nawet pod wpływem wilgoci nie robi się śliskie, przez co szczoteczka dobrze leży w ręce.

Główka szczoteczki to włosie DuPont, znane z pozostałych szczoteczek Oclean. Ma właściwości antybakteryjne i jest dostosowane do potrzeb także wrażliwych dziąseł.

Oclean X vs. Oclean X Pro – róznice

Szczoteczki Oclean X I Oclean X Pro zupełnie nie różnią się rozmiarami – obie ważą po 100 gramów i mają identyczne wymiary. Z wyglądu również są zupełnie takie same – wszystkie różnice między modelami opierają się wyłącznie na parametrach technicznych. Oclean X Pro ma nieco lepszą odporność na wodę, niż jej poprzedniczka – opatrzona jest certyfikatem IPX7.

W Oclean X Pro po raz kolejny pojawia się dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 0,96 cala. Silnik szczoteczki wprawia ją w 42,000 ruchów na minutę, trochę więcej niż w modelu niżej. Według danych producenta, dzięi temu możemy umyć zęby do 13 000% lepiej, niż używając klasycznej manualnej szczoteczki.

Dotykowy wyświetlacz

Dotykowy wyświetlacz Oclean X Pro domyślnie pokazuje nam aktualny czas, datę i porę dnia. Po przesunięciu w lewo, wyświetli nam się ekran ustawień szczoteczki, gdzie możemy sprawdzić aktualnie wybrany tryb pracy, prędkość i timer. Każdy z tych parametrów możemy również z tego poziomu modyfikować.

Wyświetlacz podczas mycia pokazuje nam pozostały czas, a po zakończeniu szczotkowania – informację o tym, jak szczoteczka ocenia nasze mycie. Więcej detali na ten temat możemy zobaczyć w dedykowanej aplikacji mobilnej Oclean.

Inteligentna szczoteczka Oclean X Pro

Oclean X Pro wyposażona jest także w sześcioosiowy żyroskop oraz czujnik nacisku. Te dwa sensory monitorują sposób, w jaki myjemy zęby – stefy, które omijamy, mioejsca , które szorujemy zbyt intensywnie etc. Szczoteczka, badając nasze ruchy nadgarstki i kąt wychylenia główki, może wykryć, które miejsca jamy ustnej powinniśmy myć dokładniej. Co ciekawe, szczoteczk jest tez w stanie wykryć, które miejsca omijamy, a po kilku(nastu) użyciach zaproponować nam własny plan myca zębów.

Do wyboru mamy 32 poziomy nacisku, 4 tryby czyszczenia i możliwość ustawienia innych, własnych trybów. Szczoteczka standardowo sygnalizuje nam upływ czasu i wyłącza się automatycznie po tym, gdy timer dojdzie do 0.

Aplikacja mobilna

Dla tych, którzy korzystali już wcześniej ze szczoteczek Oclean to pewnie nic nowego, ale inni mogą być zaskoczeni obecnością aplikacji mobilnej dedykowanej tej szczoteczce. W odróżnieniu jednak od poprzednich modeli Oclean X Pro tej aplikacji nie wymaga – możemy zmieniać ustawienia urządzenia za pośrednictwem ekranu dotykowego, którego brak było w innych modelach.

Aplikacja oferuje nam nie tylko wgląd do ustawień urządzenia, ale także do statystyk naszego mycia – zarówno po każdej sesji, jak i tych tygodniowych czy miesięcznych.

Oclean X Pro – gdzie kupić?

Szczoteczkę Oclean X Pro, podobnie jak i inne modele czy akcesoria z rodziny Oclean, najlepiej kupić na https://oclean.pl u oficjalnego polskiego dystrybutora marki. Urządzenia wysyłane są bezpośrednio z Polski, więc możemy mieć pewność, że szybko otrzymamy przesyłkę, a jej zawartość to oryginalny i w pełni sprawny sprzęt.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%