Zamknij
REKLAMA

Jarmark świąteczny ponownie zagości w Rumi

10:35, 13.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz trzeci mieszkańcy Rumi będą mieli okazję odwiedzić świąteczny jarmark. Stoiska na placu przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej i Dąbrowskiego rozstawione zostaną w najbliższy piątek.

Głównym celem wydarzenia jest wprowadzenie mieszkańców w świąteczny nastrój, jak również promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym.

Wydarzenie, podobnie jak rok i dwa lata temu, zostanie zorganizowane na placu przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Jarmark rozpocznie się w piątek o godz. 17:30, a zakończy 16 grudnia o godz. 20:00.

– Święta Bożego Narodzenia to piękny okres, który powinniśmy spędzać w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Właśnie dlatego, aby wprowadzić mieszkańców w ten nastrój, trzeci rok z rzędu organizujemy miejski jarmark świąteczny – podkreśla Michał Pasieczny, burmistrz Rumi. – Na placu przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego od piątkowego popołudnia czekać będą rozmaite atrakcje. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca.

W programie przewidziano między innymi przejazd świętego Mikołaja, strefę gastronomiczną, strefę z rękodziełem, występy chórów, koncert kolęd oraz zabawy i animacje dla dzieci. Dodatkową atrakcją będą świąteczne iluminacje oraz okolicznościowe ozdoby.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

KingaKinga

1 0

Tylko skąd brać na to wszystko pieniądze? 15:44, 13.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HamHam

1 0

Jak to skąd zarobić !! 21:24, 13.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone