Zamknij
REKLAMA

Rodzinny bieg w Rumi

18:14, 25.05.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 150 osób wzięło udział w drugiej edycji sportowej imprezy pt. „Rumia biega”. Organizatorem przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wespół z Urzędem Miasta Rumia. Uczestnicy spotkali się na płycie boiska bocznego obok stadionu miejskiego i pobiegli promenadą wzdłuż Zagórskiej Strugi. Organizatorów wydarzenia cieszyła nie tylko wysoka frekwencja, ale także fakt, że w imprezie wzięły udział całe rodziny.

Rozrywka sportowa dedykowana całym rodzinom cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Najmłodsi uczestnicy pokonywali dystans w wózkach – przy dzielnej pomocy swoich rodziców oraz rodzeństwa. Przekrój wiekowy uczestników był wyjątkowo szeroki, zaś celem wydarzenia o charakterze rekreacyjnym i sportowym była przede wszystkim dobra zabawa. O tym, że projekt „Rumia biega” skierowany jest do wszystkich – bez względu na wiek i umiejętności, mówiła dyrektor MOSiR w Rumi – Jolanta Król.

Ta impreza jest przeznaczona dla każdego, gdyż tu nie liczy się rywalizacja, ale przyjemność z biegania.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród nich znalazły się m.in. okolicznościowe koszulki sportowe, talony do Jump City, piłki, a nawet biżuteria. Losowanie nagród odbyło się na murawie boiska bocznego. Tam także na zmęczonych, ale szczęśliwych uczestników czekał mały poczęstunek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA