Zamknij
REKLAMA

Budżet Obywatelski czeka na wnioski

13:23, 09.09.2021 | M.F
Skomentuj fot.pixabay.com
REKLAMA

Tylko do 15 września można składać projekty własnego pomysłu. Może to on właśnie zmieni wygląd miasta, nie przegap tej okazji.

 

Budżet Obywatelski jest tą częścią środków, którą Miasto Reda rozporządza wraz z aktywnym udziałem mieszkańców. Mogą oni zgłaszać swoje propozycje działań lub remontów, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa, rozbudowy infrastruktury lub poprawy estetyki miasta.

Czas na zrealizowanie projektu nie może przekraczać roku kalendarzowego, a jego suma nie że być większa niż 100 tys. złotych. Miasto Reda ma zamiar przeznaczyć na realizacje projektów 400 tys. złotych.

W ramach Budżetu Obywatelskiego każdy mieszkaniec ma prawo złożyć tylko jedne projekt. Można to zrobić drogą  elektroniczną  przez stronę www.bo.reda.pl lub w formie papierowej, na specjalnym formularzu zgłoszeniowym, wraz z załączoną listą co najmniej 15 mieszkańców miasta Redy popierających projekt. Wzory dokumentów również znajdują się na stronie oraz w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Redzie. Lista  osób  popierających  projekt  musi  być  wypełniona  czytelnie, zawierać takie dane, jak imię, nazwisko i adres zamieszkania oraz musi być podpisana przez wszystkie osoby wpisane na listę.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%