Zamknij
REKLAMA

Najpiękniej oświetlone

09:43, 30.12.2017 | raf
REKLAMA
Skomentuj

Wciąż jeszcze można wybrać najładniej oświetlone miasto.

Już ponad 120 miejscowości (m.in. Wejherowo i Rumia) walczy o miano najładniej oświetlonego miejsca w Polsce. Głosować można do 2 stycznia na stronie SwiecSie.pl. Na początku roku poznamy zwycięzców z każdego województwa. Spośród nich internauci wybiorą „Świetlną Stolicę Polski”.

Konkurs „Świeć się z Energą” już od dziewięciu lat angażuje Polaków w dobroczynne głosowanie. Miasta walczą o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia od Energi do najbardziej potrzebujących – domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tym roku zwycięzcy z każdego województwa otrzymają lodówki, kuchenki i inne przydatne urządzenia o łącznej wartości 160 tys. zł.

- Ostatnie dni głosowania wyzwalają największe emocje. Wygrają te miasta, których mieszkańcy będą głosowali codziennie - mówi Anna Ziobroń, dyrektor marketingu w Energa SA.

Głosować można każdego dnia na SwiecSie.pl, albo przez aplikację #SwiecSie na Facebooku. Do działania warto zachęcać rodzinę i znajomych. Wielkość miejscowości nie ma znaczenia. O powodzeniu decydują internauci i uroda świątecznych dekoracji.

Każdy może także wziąć udział w konkursie, w którym łączna pula nagród wynosi 31 850 zł. Wystarczy wysłać zdjęcie w jednej z pięciu kategorii: „Mój Dom”, „Moi Bliscy”, „Moje Miasto”, „Moja Iluminacja”, „Moja Ulubiona Szopka”. Najlepsze zdjęcia wybierze zarówno jury pod przewodnictwem Lidii Popiel, jak i internauci. Fotografie można przysyłać do 15 stycznia na stronie SwiecSie.pl lub oznaczać #SwiecSie na Instagramie.

(raf)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone