Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany 27-latek zatrzymany w Wejherowie

20:07, 19.11.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Poszukiwany został zatrzymany na przysklepowym parkingu. Jak się okazało prowadził samochód pod wpływem narkotyków, posiadał je także przy sobie, nie miał prawa jazdy, samochód nie był ubezpieczony i nie posiadał ważnych badań technicznych.

Rano kryminalni z wejherowskiej komendy jadąc drogą krajową nr 6 w Wejherowie zauważyli jadącego samochodem poszukiwanego mężczyznę. Gdy ten podjechał pod sklep, został zatrzymany na parkingu. 27-latek był zdenerwowany. Okazało się, że posiadał przy sobie narkotyki oraz był pod ich wpływem. Ponadto samochód, którym jechał był pożyczony, nie posiadał ważnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Mężczyzna został zatrzymany, pobrano od niego krew do badań na obecność narkotyków. Oprócz odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, mężczyzna może usłyszeć zarzut kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków. Poniesie odpowiedzialność także za prowadzenie samochodu bez uprawnień, bez ważnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Kierowca Kierowca

1 0

Brak słów w temacie. Za to powinien słono zapłacić. 19:14, 21.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%