Zamknij
REKLAMA

Zakłady sportowe na XXI wiek

11:32, 08.08.2020 | ?.W
Skomentuj
REKLAMA

Betfan to jeden z nowszych legalnych bukmacherów, który licencję ministerstwa finansów na działalność internetową otrzymał pod koniec października 2018 r. Od tego czasu firma rozpoczęła już normalne funkcjonowanie i przygotowała dla swoich klientów wiele rozmaitych promocji.

Firma Betfan została wpisana na listę legalnych bukmacherów online 29 października 2018 r. Jak zapowiadała już na początku swojej działalności, chce przyciągać typerów innowacyjnymi rozwiązaniami, w tym szeroką ofertą zakładów pozasportowych, dotyczących m.in. polityki, show-biznesu czy ekonomii. Według planów zarządu, w ciągu 4-5 lat Betfan ma znaleźć się w gronie pięciu największych bukmacherów w kraju. – Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom. U nas można obstawić niemal wszystko – powiedział prezes Betfan Piotr Sienkiewicz, cytowany w komunikacie.

Promocje i bonusy w Betfan

Promocją, która od razu odróżnia Betfan od pozostałych legalnych bukmacherów, jest bonus powitalny wynoszący nawet 3000 zł. Można go oczywiście przeznaczyć na typowanie dowolnych zakładów, dotyczących zarówno wydarzeń sportowych, jak i pozasportowych. Unikalna jest nie tylko wysokość bonusu na start, ale także sposób jego przyznawania. Co do zasady, jest to bonus od trzech pierwszych depozytów, jednak by go otrzymać, należy spełnić warunki dotyczące obrotu kwotą depozytu. Środki znajdujące się na koncie bonusowym, po spełnieniu warunków obrotu, zostaną automatycznie przeniesione na konto główne, a firma pomnoży je razy 10. Dla przykładu – jeśli wygrana uzyskana dzięki obrotowi pierwszym depozytem wyniesie 73 zł, po przeniesieniu ich na konto główne klient otrzymuje do dyspozycji aż 730 zł.

Warto pamiętać, aby podczas rejestracji na stronie internetowej Betfan wykorzystać kod bonusowy – pozwala on na skorzystanie z najwyższego na rynku bonusu na start Betfan w wysokości nawet 3100 zł - oprócz bonusu od trzech pierwszych wpłat otrzymamy też ekskluzywny zakład bez ryzyka wynoszący nawet 100 zł, niedostępny w standardowej ofercie. Kod wystarczy wpisać lub wkleić w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Inną niespotykaną u innych bukmacherów promocją jest cashout dostępny w przypadku każdego kuponu. Jak to działa? Wystarczy postawić dowolny kupon, nawet łącząc zdarzenia przedmeczowe z zakładami na żywo. Następnie trzeba po prostu śledzić przebieg wybranych zdarzeń i jeśli oferowana kwota cashoutu będzie zadowalająca, po prostu kliknąć pole "wypłać", bez czekania na zakończenie typowanej rywalizacji.

Kolejna ciekawa promocja dostępna w firmie Betfan to Radar365, który polega na tym, że codziennie, przez cały rok bukmacher przygotowuje ofertę specjalną na określone wydarzenia. Dla przykładu – w czwartek 1 sierpnia dotyczyła ona meczów polskich drużyn piłkarskich w europejskich pucharach. Wystarczyło postawić kupon za 99 zł z minimalnym kursem całkowitym 3,0 – jeśli polskie drużyny wygrałyby swoje spotkania, gracz mógł otrzymać dodatkowy bonus 200 zł.

Promocji przygotowanych przez legalnego bukmachera Betfan jest całkiem sporo. Wystarczy zapoznać się z jego ofertą i wybrać coś dla siebie.

Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia - skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

(?.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wredulawredula

0 0

bardziej przekonywająco wygląda uśmiechnięty koń niż "Pudzian" 🤣🤣 15:36, 10.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA