Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:56, 19.11.2020
Aby wybrać kurtkę zimową, która idealnie spełni nasze oczekiwania warto zapoznać się z trendami modowymi na sezon jesienno-zimowy 2020.
09:46, 12.11.2020
Jak szybko ubezpieczyć samochód? Z Beesafe, nową marką na rynku ubezpieczeń, która jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU. Największym atutem Beesafe jest kalkulator OC/AC, który działa rekordowo szybko - tylko 3 informacje wystarczą mu, aby obliczyć składkę polisy. Ale to nie wszystko, oferta tej firmy składa się także z wyjątkowych usług dla kierowców.
10:10, 04.11.2020
Jeśli szukasz sprzętu, który pomoże w codziennych pracach magazynowych, a jednocześnie nie masz zbyt sporych funduszy, świetnym rozwiązaniem będzie paleciak używany. Jest to najpopularniejszy sprzęt do przewożenia ciężkich paczek i przedmiotów. Sprawdzi się w wielu rodzajach miejscach: w magazynach, w centrach logistycznych, w hurtowniach oraz w większych i mniejszych sklepach spożywczych. Z tego artykułu dowiesz się, jaki wózek paletowy wybrać oraz na co zwrócić szczególną uwagę.
10:24, 28.10.2020
Jeśli dotyka nas zapalenie krtani - narządu, który znajduje się pomiędzy gardłem a tchawicą - często stan zapalny obejmuje także okoliczne tkanki. Powoduje to zwykle nieprzyjemne objawy, w tym chrypkę, problemy z przełykaniem i kaszel. Jak sobie z tym radzić, co pomoże, a czego unikać?
1
10:13, 23.10.2020
W obecnych czasach wiele osób decyduje się na budowę nieruchomości. Konkurencyjnym rozwiązaniem jest zakup gotowego domu od dewelopera. Jednak wiele osób nadal podchodzi do tego pomysłu sceptycznie. Powszechnie uważa się, że samodzielna budowa jest bardziej opłacalna niż zakup gotowego domu od dewelopera. Jednak czy faktycznie to drugie rozwiązanie jest gorsze? Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości!
10:31, 22.09.2020
Fotelik samochodowy Coral renomowanej firmy Maxi-Cosi, to model dla niemowlaka, który zdecydowanie wyróżnia się pośród konkurencyjnych foteli m.in. nową, unikatową modułową konstrukcją i wyjątkowo miękkim wypełnieniem wkładki. Jakie są inne zalety tego nowoczesnego fotelika dla niemowląt i co warto wiedzieć przed zakupem?
13:16, 01.09.2020
Dostępne za pośrednictwem internetu kalkulatory podatkowe, kredytowe lub wynagrodzeń, cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bowiem dają one możliwość uzyskania bardzo szybkiej odpowiedzi na poszukiwane przez siebie pytania. Wystarczy odpowiednio wprowadzić dane i już po chwili przed oczyma wyświetlają się wyczerpujące odpowiedzi. Z jakich kalkulatorów można skorzystać i co uda się dzięki nim osiągnąć?
09:31, 27.08.2020
Zakładanie zbiornika może wydawać się nieco skomplikowane, zwłaszcza, gdy zabieramy się do tego, jako nowicjusze. Akwarystyka jest fascynującym hobby, jednak wymaga od nas nieco zaangażowania i czasu, żeby poznać jej tajniki i stworzyć optymalne środowisko dla rybek. Oprócz akwarium potrzebujemy szereg akcesoriów, które nam to zapewnią. Co będzie przydatne na samym początku? Oto nasza lista.
13:48, 14.08.2020
Niebawem rozpocznie się sezon zimowy, a wraz ze spadkiem temperatury obniży się sprawność akumulatorów. W tym czasie szczególnie zalecane jest stosowanie się do zasad prawidłowej eksploatacji pojazdów i przeprowadzanie regularnych kontroli. Spora część kierowców pomimo wieloletniego doświadczenia w kierowaniu pojazdami, wciąż nie wie, jak rozpoznać uszkodzenie akumulatora i kiedy jest odpowiedni moment na jego wymianę.
1
09:24, 13.08.2020
Tradycyjne papierosy mają wielu zwolenników, aczkolwiek mogą być przyczyną wielu chorób. Czy jest możliwość cieszenia się smakiem tytoniu przy jednoczesnej redukcji ryzyka?
09:40, 10.08.2020
Jakość powietrza, w którym żyjemy na co dzień, nie jest najlepsza. O ile z roku na rok grono osób dostrzegających i rozumiejących problem smogu zdaje się powiększać, o tyle zapominamy wciąż o jeszcze jednym istotnym aspekcie, jakim jest wilgotność naszego otoczenia. Nawilżenie wpływa zaś nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Dlatego też warto zadbać nie tylko o odpowiednią czystość, ale i wilgotność powietrza. Czy oczyszczacze powietrza z nawilżaczem sprawdzą się w tej roli?
1
11:32, 08.08.2020
Betfan to jeden z nowszych legalnych bukmacherów, który licencję ministerstwa finansów na działalność internetową otrzymał pod koniec października 2018 r. Od tego czasu firma rozpoczęła już normalne funkcjonowanie i przygotowała dla swoich klientów wiele rozmaitych promocji.
12:58, 03.08.2020
Rynek nieruchomości zawiera wiele ofert dla klientów o charakterze biznesowym. Dotyczą one nie tylko lokali usługowych, ale i specjalnych przestrzeni biurowych dla poszczególnych przedsiębiorców.
12:54, 03.08.2020
Sąsiedzi już to mają, rodzina o tym rozmawia, a sam sprzęt stale tanieje i robi się coraz bardziej dostępny. Tak, rozwiązania powiązane z inteligentnym domem to już niemal codzienność. Jeszcze kilka lat temu postrzegane jako pieśń dalekiej przyszłości, dziś szturmem wkradają się pod strzechy. Czy to ten moment, w którym warto podjąć decyzję o inwestycji?
1
10:35, 20.07.2020
Bonus to jedna z najczęściej spotykanych u legalnych bukmacherów form promocji – jest to po prostu określona suma pieniędzy, którą gracz otrzymuje od operatora, a następnie może za nią postawić zakłady. Niektórzy bukmacherzy w ramach różnego rodzaju promocji oferują swoim klientom naprawdę spore bonusy, sięgające nawet kilku tysięcy złotych!
REKLAMA