Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:30, 23.11.2020
Piękne i błyszczące włosy to wizytówka każdej kobiety. Ich wygląd jest jednak zależny od wielu czynników, m.in. genetyki czy naszego stanu zdrowia. Mimo to największy wpływ na włosy ma ich pielęgnacja. Odpowiednio dobrany szampon to tylko podstawa - ważna jest również odżywka, która uzupełni działanie szamponu. Jak znaleźć odpowiednią odżywkę do włosów? Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Sprawdź, jak wybrać najlepszą.
10:09, 20.11.2020
Nietrzymanie moczu to problem wstydliwy i powodujący duży dyskomfort. Osoby borykające się z nim często rezygnują z codziennych aktywności, bojąc się, że ich dolegliwość będzie widoczna dla innych i przysporzy im kłopotów. Dobra wiadomość jest taka, że nietrzymanie moczu można leczyć, można też zaradzić mu doraźnie, stosując majtki chłonne lub inne produkty przeznaczone dla osób z nietrzymaniem moczu.
10:37, 14.10.2020
Żyjemy w czasach, kiedy wymaga się od nas byśmy byli piękni, jednak wciąż możemy spotkać się ze stygmatyzacją osób, które poddają się zabiegom medycyny estetycznej. Implikuje się w komentarzach, że to, co nienaturalne musi być niezdrowe i sztuczne.
10:39, 22.09.2020
Obecnie w internecie można znaleźć całe mnóstwo „cudownych diet”, które mają za zadanie pomóc Ci w szybkiej utracie masy ciała. Większość z nich charakteryzuje bardzo niska dostępność energii, w związku z czym ciężko na nich wytrwać, a po zaledwie kilku dniach od ich rozpoczęcia pojawia się nieodparta chęć objadania. Takie rozwiązania dietetyczne są niebezpieczne dla zdrowia, a efekt jojo to najmniejszy z problemów, który może się pojawić. W takim razie co zrobić, aby schudnąć zdrowo i skutecznie?
09:45, 19.08.2020
Cukrzycę często niesłusznie rozpatruje się w kategorii choroby osób dorosłych - niestety dotyka ona coraz więcej dzieci i młodzieży. Jakie są najnowsze wskazania w diagnozowaniu i leczeniu tej choroby?
3
19:13, 09.08.2020
Kolejny oddział wejherowskiego szpitala zamknięty dla nowych pacjentów. Koronawirus potwierdzony u kolejnego pacjenta.
10:25, 25.05.2020
Każdy z nas słyszał o „złym” i „dobrym cholesterolu”. Ich odpowiedni poziom we krwi jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Czym się od siebie różnią i dlaczego w codziennej diecie powinniśmy unikać złego cholesterolu?
10:31, 20.05.2020
Unijna dyrektywa wyraża się jasno: papierosy powinny smakować tytoniem, niczym innym. Z dniem dzisiejszym wprowadzony zostaje całkowity zakaz sprzedaży jednych z najpopularniejszych rodzajów używki – mentoli. Oczekiwanym przez autorów nowych przepisów skutkiem jest zmniejszenie się liczby nałogowych palaczy. Jednak, czy tak się faktycznie stanie?
1
13:27, 13.05.2020
Zdrowe styl życia, a co za tym idzie zdrowe odżywianie oraz świadomość tego co spożywamy i jaki ma to wpływ na nasz organizm, rośnie z każdym rokiem. Coraz częściej sprawdzamy etykiety i wybieramy nieprzetworzone produkty, wiedząc, że są dla nas zdrowsze i dostarczą niezbędnych wartości odżywczych. Tylko gdzie mamy ich szukać?
12:58, 12.05.2020
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak duży wpływ ma stan skóry głowy na wygląd włosów. Tymczasem dobrze oczyszczony i zadbany skalp może naprawdę odmienić włosy, a domowy peeling jest bardzo prostym zabiegiem.
10:16, 19.02.2020
Choć orbitreki są wybierane rzadziej od bieżni czy rowerków stacjonarnych, w wielu przypadkach okażą się znacznie lepszym wyborem dla osób, które chcą w warunkach domowych dbać o swoją kondycję i sylwetkę. Po prostu w porównaniu z wspomnianymi sprzętami są o wiele bardziej wszechstronne.
1
10:21, 29.01.2020
Apteka to miejsce, które odwiedza każdy z nas. Kupujemy w niej leki na receptę, inne farmaceutyki, a nawet kosmetyki do pielęgnacji. Wybór apteki jest często przypadkowy, gdyż uważamy, że oferta tych placówek jest taka sama. Nic bardziej mylnego. Apteki wbrew pozorom różnią się między sobą, warto więc zastanowić się, zanim skierujemy swoje kroki do najbliższej z nich i wybierzemy najlepszą dla nas opcję.
17:21, 30.12.2019
Skuteczne leczenie cukrzycy typu 1 opiera się m.in. na codziennej kontroli poziomu glukozy we krwi
11:45, 22.07.2019
Łysienie to dość częsty problem natury estetycznej, który negatywnie odbija się przede wszystkim na poczuciu własnej wartości. To sprawia, że osoby dotknięte tą dolegliwością starają się znaleźć sposób, który pozwoli im odzyskać dawną atrakcyjność i ponownie cieszyć się życiem. Czy pośród różnych metod walki z problemem istnieje metoda, która pozwala skutecznie wyleczyć łysienie?
16:28, 11.07.2019
Nerki pełnią w naszym organizmie wiele istotnych funkcji. Odpowiadają m.in. za usuwanie toksyn i zanieczyszczeń, regulują poziom płynów oraz oczyszczają krew. Prawidłowe działanie nerek wpływa więc na funkcjonowanie całego ciała. Co robić, by utrzymać je w dobrym zdrowiu?
REKLAMA