Zamknij

Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej - przestrzeganie reżimów technologicznych i projektowych realizowanych robót remontowych - opracowywanie kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 450 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wykształcenie średnie + 5 lat doświadczenia - preferowane wykształcenie wyższe + 3 lata doświadczenia - uprawnienia w zakresie energetycznym - umiejętność kosztorysowania - znajomość programu NORMA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
      Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 261-251-595
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - strona internetowa : https://18wog.wp.mil.pl
      Prace gospodarcze na terenie firmy dbanie o porządek, obługa pieca.
      StPr/24/1761
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Prace wykończeniowe: malowanie, tynkowanie, szpachlowanie, płyty GK. Praca na terenie Trójmiasta, transport do pracy do uzgodnienia.
      StPr/24/1755
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Prowadzenie treningów : funkcjonowania w życiu codziennym, umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania problemów, umiejętności spędzania czasu wolnego. Współudział w opracowywaniu planów postępowania wspierająco- aktywizującego oraz dokonywanie co 6 miesięcy oceny realizacji planów i osiągniętych rezultatów.
      StPr/24/1757
      wynagrodzenie od od 4 920 PLN

      Praca biurowa
      StPr/24/1739
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
      StPr/24/1727
      wynagrodzenie od od 6 300 PLN

      - przeszkolenie w zakresie BHP - zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy - zapoznanie się z obiegiem dokumentacji w ARiMR oraz KPA - obsługa sprzętu biurowego - pomoc podczas przyjmowania wniosków w Biurze Obsługi Klienta - pomoc w archiwizacji dokumentów zgodnie z RWA - pomoc w zakresie czynności związanych z przyjmowaniem oraz dystrybucją korespondencji
      StPr/24/1720

      Stylizacja paznokci, zabiegi na twarz i ciało. Praca jednozmianowa w godz: 9-18 w g grafiku
      StPr/24/1709
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej - przestrzeganie reżimów technologicznych i projektowych realizowanych robót remontowych - opracowywanie kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane
      StPr/24/1697
      wynagrodzenie od od 6 450 PLN

      - praca od poniedziałku do piątku na jednej zmianie - praca fizyczna: zawieszanie detali aluminiowych na odpowiednie zawieszki linii chromianowania oraz linii lakierowania, zdejmowanie detali z tych zawieszek, osuszanie detali, odpowiednie pakowanie detali w miejscu pracy, utrzymywanie porządku
      StPr/24/1703
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Usługi fryzjerskie damsko-męskie. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. wg grafiku.
      StPr/24/1708