Zamknij

Fryzjer

Miejsce pracy: Mikołaja Kopernika 19, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Usługi fryzjerskie damsko-męskie. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. wg grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - wymagane doświadczenie
    Pracodawca: Salon Florens usługi fryzjersko-kosmetyczne Olena Sadykova
    Adres: Mikołaja Kopernika 19, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 796-958-924
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prace gospodarcze na terenie firmy dbanie o porządek, obługa pieca.
    StPr/24/1761
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Prace wykończeniowe: malowanie, tynkowanie, szpachlowanie, płyty GK. Praca na terenie Trójmiasta, transport do pracy do uzgodnienia.
    StPr/24/1755
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    Prowadzenie treningów : funkcjonowania w życiu codziennym, umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania problemów, umiejętności spędzania czasu wolnego. Współudział w opracowywaniu planów postępowania wspierająco- aktywizującego oraz dokonywanie co 6 miesięcy oceny realizacji planów i osiągniętych rezultatów.
    StPr/24/1757
    wynagrodzenie od od 4 920 PLN

    Praca biurowa
    StPr/24/1739
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
    StPr/24/1727
    wynagrodzenie od od 6 300 PLN

    - przeszkolenie w zakresie BHP - zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy - zapoznanie się z obiegiem dokumentacji w ARiMR oraz KPA - obsługa sprzętu biurowego - pomoc podczas przyjmowania wniosków w Biurze Obsługi Klienta - pomoc w archiwizacji dokumentów zgodnie z RWA - pomoc w zakresie czynności związanych z przyjmowaniem oraz dystrybucją korespondencji
    StPr/24/1720

    Stylizacja paznokci, zabiegi na twarz i ciało. Praca jednozmianowa w godz: 9-18 w g grafiku
    StPr/24/1709
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej - przestrzeganie reżimów technologicznych i projektowych realizowanych robót remontowych - opracowywanie kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane
    StPr/24/1697
    wynagrodzenie od od 6 450 PLN

    - praca od poniedziałku do piątku na jednej zmianie - praca fizyczna: zawieszanie detali aluminiowych na odpowiednie zawieszki linii chromianowania oraz linii lakierowania, zdejmowanie detali z tych zawieszek, osuszanie detali, odpowiednie pakowanie detali w miejscu pracy, utrzymywanie porządku
    StPr/24/1703
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Usługi fryzjerskie damsko-męskie. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. wg grafiku.
    StPr/24/1708