Zamknij
REKLAMA

Jaki prezent na 30. urodziny dla brata i siostry?

12.57, 29.06.2022 materiał partnera

W rodzeństwie bywa różnie, ale jedno jest pewne – gdy trzeba zaskoczyć, możesz liczyć na brata lub siostrę. Zwłaszcza gdy zbliża się rocznica 30 urodzin. Wtedy warto postawić na coś szalonego, ale ze smakiem. Co możesz podarować bratu lub siostrze właśnie w tym wyjątkowym dniu? Przekonaj się jakie propozycje przygotowaliśmy we współpracy z https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent-urodziny/prezenty-na-30-urodziny/!

Wyjątkowy prezent dla rodzeństwa – emocje

Nic tak nie pozostaje w pamięci jak uczucia i emocje. Cały czas je czujemy, gdy tylko przywołamy je na pamięć. Kompletujemy te przyjemne, podnoszące poziom adrenaliny i kojarzące się z czymś dobrym. Dlatego warto powielić to właśnie w kontekście prezentu! Dzisiaj kubeczek, skrzyneczka na bibeloty, krawat czy butelka trunku to standardowe prezenty, które nie wywołują wielkich emocji. Jaki jest tego skutek? Z czasem tracą na znaczeniu. Pielęgnowane przeżycia dają o wiele więcej frajdy i są żywe jeszcze przez długi czas.

Co na prezent na 30. urodziny dla siostry?

Jaki upominek możesz dać siostrze właśnie w tym dniu? Postaw na coś oryginalnego, szalonego, pełnego smaku i wyczucia. To nie jest zwykły dzień, dlatego lepiej się przygotować. Czy Twoja siostra jest z natury cicha i spokojna? Może ma dusze artystki? Jeśli tak, na pewno spodobają jej się warsztaty artystyczne. To rewelacyjny sposób na odprężenie z jednoczesnym poznaniem nowych technik rysunku, malarstwa czy śpiewu. A może Twoja siostra jest typowym ogniem? Żeby troszkę ją ostudzić, przyjrzyj się propozycjom wzbicia się w przestworza. Możesz sięgnąć po skok tandemowy ze spadochronem, lot paralotnią, balonem czy awionetką.

Co na prezent na 30. urodziny dla brata?

W jaki sposób można obdarować brata, który właśnie kończy 30 lat? Faceci w tym wieku (z resztą chyba w każdym) kochają moc. Dlatego przejażdżka sportowym autem po torze, a nawet po mieście, to rewelacyjny pomysł na prezent. Zamiast jedynie oglądać filmiki w internecie o szaleństwach samochodowych, możesz sprawić, że brat sam zasiądzie za kółkiem takiego wozu. Dla fanów mocniejszych wrażeń przygotowano jazdę Monster Truckiem czy czołgiem. Chociaż nie są tak szybkie, to jednak zapewniają niespotykane wrażenia. Kto nie chciałby przejechać się tak potężną maszyną? Pamiętaj o jeszcze jednej rzeczy – kurs kiperski. Faceci kochają piwo, a poznanie tajemnic jego warzenia wraz z degustacją to strzał w dziesiątkę.

Coś wyjątkowego dla brata lub siostry na 30. urodziny

Co jeszcze możesz wręczyć swojej siostrze lub bratu tego dnia? Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretną atrakcję, pozwól, że wybierze ją samodzielnie. Nie, nie chodzi nam o to, by pytać. Wybierz po prostu kartę podarunkową, którą siostra lub brat będą mogli spożytkować w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Karta upominkowa daje Ci dowolność i nie musisz obawiać się nietrafionego prezentu. O wiele łatwiej jest ja kupić i pozostawić resztę w rękach obdarowanej osoby. To zdecydowanie świetny sposób na prezent!

Chcesz dać siostrze lub bratu coś niezapomnianego? Postaw na pakiet emocji, które pozostaną żywe przez długi czas! Pamiętaj, tylko by wybrać upominek w sprawdzonej firmie, która podchodzi do tematu prezentów w sposób profesjonalny.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%