Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię Malarzy Przemysłowych

Data dodania: 2017-07-14 08:28:46ID: 11

503Pokaż numerms@sandrex.pl

Firma PHU Sandrex jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku firm branży przemysłowej. Wykonujemy Śrutowanie w profesjonalnej komorze śrutowniczej przy ul. Sztutowskiej 18a w Gdańsku,malowanie hydrodynamiczne i powietrzne,metalizacja natryskową metodą łuku elektrycznego, nakładanie powłok cynkowych i cynkowo-aluminiowych, prace antykorozyjnymi w terenie.

OBOWIĄZKI:
Prace przy przygotowaniu powierzchni do zabezpieczenia antykorozyjnego; Praca przy oczyszczeniu strumieniowo-ściernym i czyszczeniu ręcznym powierzchni części maszyn i/lub konstrukcji stalowych Praca przy zabezpieczeniu antykorozyjnym powierzchni maszyn/ urządzeń, konstrukcji stalowych. Powierzchni betonowych, mostów, Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni Praca wg. planów ustalanych przez Kierownika Produkcji z zachowaniem zasad procesu technologicznego WYMAGANIA: Doświadczenie w zakresie wykonywnia prac antykorozyjnych / lakierniczych; Zaangażowanie i chęć uczenia się. Przyjmiemy osoby chętne do nauki zawodu.

OFERTA:
Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, mozliwość poznawania nowych technologii. Oferujemy umowę o prace/ zlecenie w zależnośći od preferencji kandydatów, ciągłość zatrudnienia.

WYNAGRODZENIE: od 2500 do 5000 PLN (miesięcznie brutto)