Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
00:00, 04.09.2022
Wykorzystanie nowinek technologicznych przy tworzeniu tarasu wpływa na większą funkcjonalność tej przydomowej przestrzeni. Inwestycja w nowoczesną pergolę tarasową, pozwoli zbudować na tarasie nie tylko zadaszenie, ale także przesłony boczne, które uczynią taras bardziej komfortowym miejscem wypoczynku. Skutecznie chronią przed wiatrem, są wodoodporne i blokują szkodliwe promieniowanie słoneczne, zapewniając cień. Dzięki nim zyskamy ochronę przed nisko świecącym, popołudniowym słońcem.
08:04, 01.09.2022
Zgodnie z przepisami polskiego prawa, każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi zawrzeć umowę ubezpieczenia OC. Warunki takiej polisy są identyczne w każdym przypadku, dlatego podstawowym kryterium wyboru umowy ubezpieczenia może być cena oraz ewentualne dodatkowe rozszerzenia zakresu. Choć polisa jest obligatoryjna, wypowiedzenie OC jest możliwe w kilku przypadkach. W jakich sytuacji korzysta się z tej opcji? O czym należy wówczas pamiętać?
14:57, 29.08.2022
Magic Mouse 2 to druga wersja myszki Magic Mouse. Przeszła ona zmianę w baterii i jej wydajności. Posiada również ulepszone parowanie Bluetooth. Mysz Magic Mouse 2 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: standardowa biała góra i srebrny spód pasują do większości komputerów Mac, a model w kolorze szarym pasuje do komputera iMac Pro, którego produkcji Apple zaprzestało w marcu 2021 roku.
12:50, 23.08.2022
Coraz szybsze tempo życia wraz z nigdy niekończącą się listą obowiązków, brakiem czasu dla siebie i nieodpowiednią dietą często wpływają na brak zupełny brak witamin w naszym organizmie. Ich brak niestety ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Zazwyczaj skutkuje to nieustannym rozdrażnieniem, brakiem chęci do wychodzenia z domu, nasilającym się odczuciem dyskomfortu i zupełnym brakiem ochoty na bliskość z drugą osobą.
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
00:00, 05.08.2022
Odżywka do włosów to jeden z najistotniejszych kosmetyków w codziennej pielęgnacji włosów. Aby spełniała swoje funkcje, musi być dobrze dobrana do rodzaju i kondycji naszych włosów oraz posiadać bezpieczny, najlepiej naturalny skład. Oprócz odpowiedniego doboru kosmetyku warto zadbać także o regularność jego stosowania. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny produkt, powinniśmy ocenić to, jaką nasze włosy maja strukturę i w jakiej są aktualnie kondycji.
13:21, 04.08.2022
Zdążyliśmy już zbadać temat spraw frankowych na tyle, aby stwierdzić, iż mechanizmy rządzące postanowieniami umowy godzą swą nieuczciwością w dobro konsumentów. Takimi są również frankowicze, którzy są przedsiębiorcami, których kwietniowe orzeczenie Sądu Najwyższego zachęciło do wejścia na drogę sądową. Gdy kurs franka szwajcarskiego rośnie odczuwają to w dokładnie taki sam sposób, jak zwykli konsumenci. Jak zatem radzą sobie przedsiębiorcy w sądach?
09:27, 02.08.2022
Gdańsk, serce Trójmiasta i całej północnej Polski, z racji lokalizacji nad Morzem Bałtyckim stał się mocno rozwiniętym ośrodkiem przemysłu portowego i stoczniowego. Wiele czynników sprawia jednak, że miasto wykreowało się na jeden z ważniejszych rynków biznesowych w branży IT czy centrów usług wspólnych, przyciągając kolejnych inwestorów przede wszystkim z Europy Północnej.
09:03, 02.08.2022
Ubrania są wizytówką człowieka. Jeżeli widzimy osobę ubraną w nieschludne i niezgodne z okazją ubranie, to często wyrabiamy sobie negatywne zdanie na temat takiej osoby. Dlatego warto zainteresować się tematem dress code’u w pracy i sprawdzić, jak ubierać się w zależności od zajmowanego stanowiska i miejsca!
10:54, 26.07.2022
Eksperci finansowi to osoby, które mają duże doświadczenie w dziedzinie finansów i potrafią doradzać swoim klientom w różnych kwestiach finansowych.
09:15, 26.07.2022
Wzrasta zastosowanie presoterapii i mezoterapii igłowej ze względu na jej skuteczność w leczeniu różnych schorzeń skóry. Kriolipoliza Cooltech, dermapen i zabiegi na zmarszczki również zyskują na popularności ze względu na ich zdolność do poprawy zdrowia skóry. Cellulit jest częstym problemem wielu kobiet, które można leczyć kremami na cellulit.
00:00, 26.07.2022
Botki damskie to zdecydowanie najczęściej wybierany rodzaj obuwia jesiennego. Stylowe, uniwersalne i wciąż modne buty, które lata temu pokochały miliony kobiet. Obuwie to daje nam wiele stylizacyjnych rozwiązań. Jak nosić botki damskie w tym sezonie? Sprawdź najmodniejsze stylizacje z botkami!  
13:17, 22.07.2022
Sama znajomość mechanizmów marketingowych niewiele da naszej marce – trzeba jeszcze wiedzieć, jak je efektywnie wykorzystać. Influencer marketing to bardzo popularna forma, która ma wiele do zaoferowania – jeśli wiemy, jak skutecznie ją wdrożyć. Aby czerpać ze współpracy z influencerami maksimum korzyści, warto powierzyć realizację kampanii z nimi specjalistom. Co może zaoferować agencja influencer marketing?
11:42, 22.07.2022
Mimo że pracodawcom i pracownikom zwykle zależy na dobru zakładu pracy, to życie pisze różne scenariusze. A zatem zdarzają się pracownicy, którzy na różne sposoby łamią wewnętrzne przepisy swojej firmy albo innymi sposobami okazują własną ignorancję – nie wywiązują się z obowiązków, wykonują powierzone zadania nieterminowo, narażają firmę na nieprzyjemne konsekwencje czy stwarzają zagrożenie. W takich i innych sytuacjach pracodawca może sięgnąć po kary porządkowe. Mają one na celu zdyscyplinowanie pracownika i wtórne zaprzestanie szkodliwych działań. Kiedy i jakie kary zatem mogą zostać nałożone na pracownika? Temat ten rozwija niniejszy artykuł.