Zamknij
REKLAMA

Zapisz się na zajęcia z samoobrony! Trwa rekrutacja

11:57, 07.03.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

W Wejherowie już niebawem ruszy kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet. W czwartek rozpoczęła się rekrutacja pań, które chcą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach.

- Dzięki uprzejmości dyrekcji zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony odbywać się będą tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 6, która mieści się przy ulicy Śmiechowskiej – informuje Rafał Karcz, prezes i trener Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

W ramach kursu samoobrony zorganizowane zostanie między innymi przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo kurs zakłada zajęcia teoretyczne, które prowadził będzie Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Choć kurs organizowany jest przede wszystkim z myślą o mieszkankach Wejherowa, to mogą wziąć w nim udział również reprezentantki okolicznych miejscowości, które do tej pory nie uczestniczyły w bezpłatnych zajęciach. Zapisać można się poprzez e-mail (przesyłając chęć uczestnictwa na adres: [email protected]) lub telefonicznie (do godziny 15), dzwoniąc na nr 695 650 914.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%