Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na koncert i pomóż 45-letniemu Pawłowi!

12:51, 16.04.2019 | A.W
Skomentuj Fot. https://www.facebook.com/Paweł Hołownia
REKLAMA

W kościele pw. św. Piotra i Pawła w Orlu odbędzie się koncert charytatywny. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu i rehabilitację 45-letniego Pawła, który jest częściowo sparaliżowany.

Mężczyzna we wrześniu ubiegłego roku spadł z konia i uderzył plecami w metalowy słupek od ogrodzenia, w wyniku czego doszło do złamania kręgosłupa i zmiażdżenia rdzenia kręgowego.

- Od momentu wypadku wiele się nauczyłem dzięki pomocy rehabilitantów, ale przede mną jeszcze bardzo długa droga do tego, aby nauczyć się odpowiednio funkcjonować – zapewnia Paweł Hołownia. - Bardzo proszę wszystkich czytających o pomoc. Potrzebne są leki, które muszę przyjmować na stałe, bo okazało się, że rozwinęła się u mnie zakrzepica. Należy też zakupić między innymi aktywny wózek. Dodatkowo potrzebne są: pionizator, drabinki do ćwiczeń i wiele innych specjalistycznych sprzętów.

W zebraniu środków, które mają odciążyć finansowo rodzinę Pawła, ma pomóc koncert charytatywny, który odbędzie się w Orlu. W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną liczne licytacje przedmiotów i wyjątkowe aukcje.

- Wylicytować będzie można m.in. lunch z prezydentem Wejherowa, czy też przejażdżkę zabytkowym motocyklem z czasów PRL z wójtem Henrykiem Skwarło – informują organizatorzy wydarzenia.

W kościele pw. św. Piotra i Pawła wystąpią m.in. Weronika Korthals, Tomasz Fopke, zespół Redzanie, Oliwia Nastały i Kapela Kaszubska „Zbierańce”. Koncert charytatywny odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia. Początek o godz. 17.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%