Zamknij
REKLAMA

Tancerze z Wejherowa wicemistrzami swiata!

20.05, 25.05.2019 M.M Aktualizacja: 13.59, 28.05.2019
Skomentuj
REKLAMA

Wejherowscy tancerze z klubu „Świat tańca” zdobyli wicemistrzostwo świata w prestiżowym konkursie Dance Star Croatia 2019. Duet Braciaki (podopieczni trenera Adriana Lipińskiego i jednocześnie tancerze z Klubu "Świat Tańca") otrzymali srebrne medale, zaś grupa Children pod opieką Jacka Bernaśkiewicza - brązowe.

Dzień wcześniej do finału chorwackich Mistrzostw Świata organizowanych w miejscowości Porec zakwalifikowały się następujące formacje: Children, Juniors 1, Juniors 2, soliści- Natalia Kobiela, Julianna Białk, Dobrosława Laskiewicz, Maria Dietrich, oraz duety- Braciaki, Dominika Czapp i Dobrosława Laskiewicz, a także Anna Pryczkowska i Oliwia Rolbiecka. Wejherowscy tancerze mieli okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie. Srebrne medale otrzymała duet Braciaki (od kilku lat trenują pod okiem Adriana Lipińskiego, jednocześnie tańczą w jednej z formacji "Świata Tańca"), zaś brązowymi może się pochwalić grupa Children, której trenerem jest Jacek Bernaśkiewicz.

„Świat tańca" to klub taneczny z Wejherowa. W 2003 roku założyli go Joanna i Jacek Bernaśkiewiczowie. Dotychczas ich podopieczni mieli okazję uczestniczyć w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Klub specjalizuje się głównie w tańcu towarzyskim i nowoczesnym, które pozostają w ścisłej łączności. Idea klubu polega na uzyskaniu pełnej harmonii rozwoju ducha i ciała. Założyciele klubu mają na swoim koncie wiele osiągnięć. Jednym z wyróżnień jest Medal Róży nadany z rąk Prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

DMGDMG

4 0

Trenerzy ze Świata Tanca prowadzą tylko w jednym kierunku...
Podium. Mistrzostwa. Najlepsi.
Dziękujemy. 21:11, 25.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TikTik

0 5

Ale to nie sa MS. Poraz kolejny totalna sciema. Tylko samoreklama. Popatrzmy na grupy z Wck. Sukcesy o wiele większe i zero propagandy i to nierzetelnej..
20:35, 26.05.2019


SrajSraj

1 4

Ten artykuł jest sponsorowany. Proszę obejrzeć stronę internetową Dance Star, nie mam żadnej wzmianki dotyczącej MS. Zatem chyba należy się sprostowanie....Ale... 20:30, 26.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LLLL

3 0

Biedny człowieku, złość Ci się uszami wylewa :))) 18:55, 27.05.2019


REKLAMA
0%