Specjalista do spraw płac i kadr

Miejsce pracy: Sobieskiego 235/2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa programu Płatnik
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - wykształcenie min. średnie ekonomiczne - kierunek ekonomiczny/ rachunkowy - WYMAGANE doświadczenie - znajomość prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych - znajomość KPR - dokładność, wn
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Emka 5 Biuro Rachunkowości Sp. z o.o.
        Adres: Sobieskiego 235/2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo u
        StPr/20/0091
        wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

        Pomoc w wykonywaniu instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Do
        StPr/20/0092
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        Zgodnie z zawodem kucharz. Wynagrodzenie 2 700 zł brutto + dodatek stażowy.
        StPr/20/0084
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Zgodnie z zadaniami zawodowymi w zawodzie opiekun medyczny. Wynagrodzenie 2 650 zł brutto + dodatek stażowy.
        StPr/20/0085
        wynagrodzenie od od 2 650 PLN

        Wprowadzanie faktur zakupu, kosztowych oraz uzgadnianie faktur z rejestrami VAT, nadzór nad rozrachunkami z odbiorcami.
        StPr/20/0070
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Nauczyciel logopeda lub neurologopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
        StPr/20/0071
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        Nauczanie praktycznych przedmiotów zawodowych - pracownia montażu urządzeń i instalacji chłodniczych.
        StPr/20/0073
        wynagrodzenie od od 618 PLN

        Prace brukarskie przy układaniu kostki. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie max 50 km.
        StPr/20/0061
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Dowóz materiałów na plac budowy.
        StPr/20/0062

        Sprzątanie pokojów i części wspólnych w Holetu Olimp. Praca jednozmianowa w godz. 6-14.
        StPr/20/0055
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN