Specjalista do spraw płac i kadr

Miejsce pracy: Sobieskiego 235/2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa programu Płatnik
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - wykształcenie min. średnie ekonomiczne - kierunek ekonomiczny/ rachunkowy - WYMAGANE doświadczenie - znajomość prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych - znajomość KPR - dokładność, wn
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Emka 5 Biuro Rachunkowości Sp. z o.o.
        Adres: Sobieskiego 235/2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Zapoznanie z programem stażu, przepisami i regulaminami, przygotowanie stanowiska pracy, zapoznanie z rodzajem , obiegiem dokumentów w Sekcji Epidemiologii, udział w kontrolach w placówkach ochrony zd
        StPr/20/0488
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Nadzorowanie stanu technicznego budynku, instalacji i urządzeń technicznych oraz czystości w administrowanych budynkach; sporządzanie wzorów dokumentów; prowadzenie dokumentacji nieruchomości; przygot
        StPr/20/0491

        Zapoznanie z programem stażu, przepisami i regulaminami, przygotowanie szkła laboratoryjnego do badań, przygotowanie i kontrola pożywek mikrobiologicznych, obsługa klientów- przyjmowanie próbek do bad
        StPr/20/0494

        Obsługa maszyn produkcyjnych, praca w pozycji stojącej, praca w hałasie. Praca jednozmianowa w godz. 6-14. Miejsce pracy: ul. Gdańska 47, ul. Tartaczna 1, Wejherowo.
        StPr/20/0497
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji, rozdzielanie zwrotnych poświadczeń odbioru, zakładanie akt sprawy, rozpisywanie terminów spraw, wypisywanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień, protokołowanie
        StPr/20/0482

        Sprzedawca-magazynier
        StPr/20/0483

        Sprzątanie, prace porządkowe.
        StPr/20/0486
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Wykonywanie prac budowlano-remontowych.
        StPr/20/0431

        Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Wysokość wynagrodzenia podstawa + premia.
        StPr/20/0416
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - n
        StPr/20/0420
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN