Promuj to ogłoszenie

Magazynier

Data dodania: 2018-10-05 10:45:52ID: 1243

698Pokaż numermalgorzata.cybula@benarx.com

Firma Benarx Solutions projektuje, produkuje i dostarcza zaawansowane technologicznie produkty izolacyjne i instalacje podwodne dla międzynarodowego przemysłu naftowego i gazowego. Posiada obiekty produkcyjne w Polsce i Korei. Projekty z zakresu montażu izolacji termicznych realizuje na terenie całego świata.
Miejsce pracy Gościcino

Magazynier

Wymagania:
Doświadczenie w pracy w magazynie
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych
Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Obowiązki:
Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
Kompletacja zleceń

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Rozwój poprzez udział w zaawansowanych technologicznie projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o dodanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.