Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:08, 09.08.2019
Już niebawem Twoje dziecko przyjdzie na świat, a Ty cały czas się zastanawiasz, czy na pewno o niczym nie zapomniałaś? Sklepy oferują bardzo dużo artykułów dla niemowląt i dzieci, jednak nie wszystkie z nich są przydatne. Sprawdź, czy masz już wszystko, co może się przydać Twojemu dziecku. Przedstawiamy listę rzeczy niezbędnych dla noworodka.
09:02, 18.07.2019
Praca z seniorem wymagającym opieki z pewnością jest wyzwaniem. Staje się jeszcze bardziej wymagająca, jeśli senior jest osobą chorą. Zmiany zachowania, charakterystyczne dla osób starszych, należą do głównych przyczyn utraty samodzielności przez seniorów. Opieka osób starszych z demencją wygląda zupełnie inaczej niż opieka nad seniorem, którego ograniczają jedynie schorzenia fizyczne.
08:23, 13.12.2018
Sądzicie, że telewizory znikają z polskich domów, a Polacy nie interesują się już oglądaniem telewizji? Choć może się tak wydawać, to statystyki pokazują coś zupełnie innego. W dalszym ciągu telewizor i oglądanie telewizji zajmują istotne miejsce w naszym życiu, zmienia się tylko sposób oglądania stacji telewizyjnych. Przyjrzyjmy się statystykom.
13:21, 26.11.2018
Podróżnik, sportowy ambasador gminy Kosakowo, drugi zawodnik świata w pływaniu na canoe. O zrealizowanych projektach i planowanych wyprawach z Marcinem Gienieczko rozmawia Anna Walk.
10:07, 13.11.2017
Wojewoda pomorski Dariusz Drelich oraz wicemarszałek Paweł Orłowski w dniu 6. listopada br. wspólnie przecięli wstęgę w dyspozytorni medycznej przy ul. Beniowskiego 7 w Gdańsku inaugurując jej działalność. Oznacza to likwidację od 1 listopada br. dyspozytorni medycznych rozlokowanych w powiatach województwa pomorskiego. Obecnie zamiast 18 funkcjonować w województwie pomorskim będą dwie – w Gdańsku i Słupsku. Słupska obejmuje swym zasięgiem powiaty: słupski, lęborski, bytowski, chojnicki, człuchowski, gdańska – pozostałe. Jak poprzednio w razie potrzeby należy dzwonić pod nr 999 lub nr alarmowy 112.
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone