Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Spawacz

Data dodania: 2019-05-10 13:56:22ID: 2051

+48Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma zajmująca się obróbką metali, poszukuje 5 pracowników na stanowisko Spawacz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0176

Miejsce pracy: 48683 Ahaus
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: spawanie konstrukcji i części metalowych metodami WIG, MAG i TIG

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- posiadanie uprawnień spawalniczych (WIG, MAG, TIG)
- podstawowa znajomość rysunku technicznego
- samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 2250 euro brutto
- zakwaterowanie zapewnione (koszt: 300 euro/ mc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20