Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Lider Obsługi Technicznej

Data dodania: 2020-03-06 10:16:59ID: 3125

883Pokaż numer[email protected]

Nasz klient, Robur Baltic Sp. z o. o., z Tuchomia koło Chwaszczyna, dostawca usług i rozwiązań w zakresie energii wiatrowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Lider Obsługi Technicznej

PRACA CZEKA na osobę:
z wykształceniem wyższym, kierunek mechaniczny lub elektryczny albo średnim popartym doświadczeniem w podobnej pracy
potrafiącą swobodnie porozumiewać się po angielsku
dobrze obsługującą komputer (Microsoft Office)
posiadającą prawo jazdy kat. B
z doświadczeniem i wiedzą w zakresie naprawy narzędzi hydraulicznych (np. hydrauliczne klucze dynamometryczne, zasilacze elektryczne) ? to będzie bardzo duży atut
pożądane, ale niekonieczne: prawo jazdy na wózki widłowe i uprawnienia SEP
W siedzibie firmy, w Tuchomiu koło Chwaszczyna, Technik Magazynowy będzie miał zapewnić sprawne działanie Magazynu oraz wsparcie techniczne realizowanym projektom. Będzie się zajmował nadzorowaniem pracy magazynu, zamawianiem specjalistycznych narzędzi i części, zarządzaniem zapasami i prawidłowym dokumentowaniem operacji w systemie. Ma również zająć się przeglądami technicznymi i naprawami narzędzi, wynajmem sprzętów budowlanych w Polsce i za granicą oraz prowadzić nadzór nad samochodami firmowymi.

Oprócz pracy w bardzo ciekawej, przyszłościowej branży, firma Robur Baltic oferuje solidne wynagrodzenie i pakiet medyczny.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych jest Praca Czeka Sp. z o. o., www.pracaczeka.com


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone