Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIKA PRODUKCJI

Data dodania: 2017-11-29 09:29:05ID: 243

791Pokaż numerpraca.ostrow@lavoro.com.pl

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (obsługa piaskarki, układarki, prace montażowe itp.)
- kontrola jakości gotowych elementów
- Układanie produktów w opakowania zbiorcze

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, stojącej
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat
- szkolenia stanowiskowe
- pakiet medyczny ( Medica assistans)
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
- wynagrodzenie odpowiednie do stażu pracy + system premiowania
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU.
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV i kopi orzeczenia o niepełnosprawności na adres mailowy lub osobiście.
W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.
E-mail: praca.ostrow@lavoro.com.pl;
Telefon: 791-120-265; 791-121-556; 62 731-16-04
Ostrów Wielkopolski ul. Wodna 15 p. 10 w godzinach 8-14
nr certyfikatu 9603